FURY WRÓCIŁ DO TRENINGÓW I JEST W ŚWIETNYM NASTROJU

Wciąż uważany przez wielu za najlepszego zawodnika wagi ciężkiej, charyzmatyczny Tyson Fury (29-0-1, 20 KO) opublikował nagranie wideo swojej wypowiedzi, w której ujawnił, że rozcięcie, jakiego doznał 14 września w walce z Otto Wallinem (20-1, 13 KO), goi się szybciej niż przewidywano.

ZA 7 TYGODNI FURY BĘDZIE MÓGŁ SPAROWAĆ >>>

Przypomnijmy, że już w trzeciej rundzie Fury doznał rozcięcia prawego łuku brwiowego po lewym sierpowym Wallina.  Rozcięta została również powieka "Króla Cyganów". Po krwawej, zwycięskiej walce Fury'emu nałożono blisko 50 szwów, ale obyło się bez operacji.

WILDER: MÓJ PIERWSZY CIOS POOTWIERA NA NOWO RANY FURY'EGO >>>

- Tu Tyson Fury, król Cyganów. Zachowajcie koncentrację i choćby nie wiem co nie porzucajcie swoich marzeń. Właśnie skończyłem trening, czuję się fantastycznie, rozcięcie goi się bardzo dobrze. Nigdy nie czułem się lepiej, jestem bardzo szczęśliwy i bardzo zdrowy. Ruszajcie więc do pracy, róbcie to, co sprawia wam radość. Ja jestem uzależniony od treningów, uwielbiam uczucie, jakiego doznaję po dobrym treningu - powiedział rozpromieniony olbrzym z Wilmslow, który 22 lutego ma zmierzyć się w rewanżowej walce z Deontayem Wilderem (41-0-1, 40 KO), mistrzem WBC. Pierwsza, dramatyczna walka Brytyjczyka z Amerykaninem zakończyła się kontrowersyjnym remisem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 25-09-2019 19:45:30 
Chciałbym przypomnieć że ten najlepszy pięściarz galaktyki, mistrz linearny jako jedyny nie zdołał znokautować mistrza Kliczko. Ci co z nim wygrywali to go nokautowali, Fury nie dał rady. Dlatego nigdy nie będzie tym za kogo się uważa.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 25-09-2019 19:46:09 
...Może i głupi wniosek, ale jaki prawdziwy ;)
 Autor komentarza: Waluk
Data: 25-09-2019 22:36:17 
W sumie racja.
 Autor komentarza: ALiBudda
Data: 26-09-2019 10:43:47 
Można jeszcze dodać, ze ta porażka Kliczki z mistrzem galaktyki wcale nie byla taka do jednej mordy, a sama walka dziala lepiej na sen niz melatonina w duzej dawce.
Ciekawe jak wyglądałby rewanż...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.