SZEF ROSYJSKIEJ FEDERACJI DEMENTUJE POGŁOSKI O BÓJCE W HOTELU

W miniony weekend poznaliśmy mistrzów świata seniorów w boksie, które rozgrywane były w Jekaterynburgu. Chwilę później do prasy wyciekła informacja o rzekomej bójce rosyjskich reprezentantów w jednym z hoteli, ale sprawę dementuje Umar Kremlew, sekretarz generalny Rosyjskiej Federacji Bokserskiej.

Pięściarze mieli według mediów najpierw wziąć udział w bójce, a potem zetrzeć się również z funkcjonariuszami Gwardii Narodowej, którzy przybyli na miejsce zdarzenia.

- Nie było żadnej bójki. Owszem, była sprzeczka, ale udało się wszystko zażegnać argumentami słownymi i wszyscy rozeszli się w swoją stronę. A funkcjonariusze Gwardii Narodowej byli w hotelu, ponieważ ochraniali uczestników oraz gości Mistrzostw Świata - zapewnia Kremlew.

Mistrzostwa Świata w Jekaterynburgu odbyły się od 7 do 21 września. Rosjanie zdobyli cztery medale - jeden brązowy oraz trzy złote. Na najwyższym stopniu podium stanęli Andriej Zamkowoj (-69kg), Gleb Bakszi (-75kg) i Muslim Gadżimagomedow (-91kg) - na zdjęciu obok.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.