Archiwum wiadomości z dnia: 2019-07-27

 


HEARN O OSKARŻENIACH WOBEC WHYTE'A I... RIVASA, CZYLI AFERA TRWA

Trwa dyskusja wokół afery dopingowej po walce Whyte vs Rivas. Oskarżenia spadają w dużej mierze na Eddie'ego Hearna, który tłumaczy się tak obszernie jak nigdy wcześniej. Dillian Whyte chowa się za prawnikami, a promotor i komentator Spencer Fearon stwierdził wczoraj, że Oscar Rivas również wpadł podobno w Londynie na dopingu... Oto, co dzisiaj mówił o całej sytuacji Eddie Hearn.
FELIPE ORUCUTA WYGRAŁ WALKĘ O ŻYCIE I OPUŚCIŁ SZPITAL

Po tragicznych (zgony Maksima Dadaszewa i Hugo Santillana) i skandalicznych (afera dopingowa po walce Whyte vs Rivas) wydarzeniach ostatnich dni nareszcie pojawiła się dobra wiadomość. Jak donoszą źródła amerykańskie, Felipe Orucuta (36-6, 30 KO) opuścił szpital Maria Jose Roma w Mexico City. Stan boksera określano na początku czerwca jako krytyczny, jednak zdołał wygrać walkę o życie.
WILDER ŁAGODZI SWOJĄ RETORYKĘ WOBEC JOSHUY

Mistrz świata WBC wagi ciężkiej, Deontay Wilder (41-0-1, 40 KO) złagodził ostatnio ton swoich wypowiedzi w stosunku do niedawnego mistrza świata Anthony'ego Joshuy (22-1, 21 KO). Amerykanin ma kilka słów otuchy i rad dla Brytyjczyka przed planowanym na koniec roku starciem Joshua vs Ruiz II.