Archiwum wiadomości z dnia: 2019-07-13

 


WILDER: PRZED REWANŻEM Z FURYM CHĘTNIE SPOTKAM SIĘ Z RUIZEM

Deontay Wilder (41-0-1, 40 KO) ma teoretycznie zaplanowane dwa rewanże - pod koniec września z Luisem Ortizem (31-1, 26 KO), a w pierwszym kwartale przyszłego roku z Tysonem Furym (28-0-1, 20 KO). Ale mistrz WBC wagi ciężkiej stwierdził ostatnio, iż przed drugą walką z Anglikiem chętniej podszedłby do pełnej unifikacji z Andym Ruizem Jr (33-1, 22 KO).IWAN DYCZKO ZNOKAUTOWAŁ KOLEJNEGO RYWALA

Dwukrotny medalista olimpijski w wadze super ciężkiej i jeden z najlepszych zawodowych prospektów królewskiej dywizji, Iwan Dyczko (9-0, 9 KO) odniósł wczoraj kolejne szybkie zwycięstwo. Tym razem znokautował w drugiej rundzie Amerykanina Nate'a Heavena (9-3, 7 KO) na gali w Hollywood.


SHIELDS vs NUNES - KOBIECA WERSJA WALKI MAYWEATHER vs McGREGOR?

Dwukrotna mistrzyni olimpijska i królowa wagi średniej w boksie zawodowym, Claressa Shields (9-0, 2 KO) jest przekonana o swojej wyższości nad Amandą Nunes, uważaną przez wielu za najlepszą zawodniczkę MMA wszech czasów. Brazylijka znokautowała byłą zawodową mistrzynię świata w boksie - Holly Holm - podczas niedawnej gali UFC 239 w Las Vegas i potwierdziła swoją kapitalną formę.


WIDEO: WALKA JAKUB MARTYS vs VIKTOR KORNIENKO

Występujący w wadze półciężkiej Jakub Martys (2-0, 1 KO) zanotował drugie zwycięstwo w trwającej trzy miesiące zawodowej karierze, ale pierwsze przed czasem. Podczas wczorajszej gali w Dzierżoniowie zastopował w trzeciej rundzie Wiktora Kornienkę (2-10, 1 KO). Prezentujemy Wam nagranie z tej potyczki.


OFICJALNIE: KOWALIOW vs YARDE 24 SIERPNIA W CZELABIŃSKU

Frank Warren ogłosi dziś wszystko oficjalnie podczas transmisji gali Gorman vs Dubois w Londynie, ale docierają już do nas informacje prasowe i plakaty z Wielkiej Brytanii, więc możemy powiedzieć, że walka obowiązkowego pretendenta Anthony'ego Yarde (18-0, 17 KO) z mistrzem świata WBO wagi półciężkiej Siergiejem Kowaliowem (33-3-1, 28 KO) jest wreszcie pewna i odbędzie się 24 sierpnia w rodzinnym mieście Rosjanina, Czelabińsku.


KONTROWERSYJNE ZWYCIĘSTWO JERMAINE'A FRANKLINA

Jermaine Franklin (19-0, 13 KO) uważa się za największą nadzieję wagi ciężkiej, ale jego wczorajsza walka na gali w Tacomie dobitnie pokazała, że w tej chwili nie zalicza się do grona czołowych prospektów. Przeciwnikiem Franklina był doświadczony i całkiem nieźle wyszkolony mańkut Jerry Forrest (25-3, 19 KO). Wszyscy trzej komentatorzy (Steve Farhood, Barry Tompkins, Raul Marquez) widzieli jego zwycięstwo, ale sędziowie mieli inne zdanie.