Archiwum wiadomości z dnia: 2019-07-05

 


ANDRZEJ WASILEWSKI O WALKACH UGONOH-RÓŻAŃSKI ORAZ STĘPIEŃ-MATYJA

Już jutro na ringu w Rzeszowie dojdzie do dwóch bardzo ciekawych walk polsko-polskich. W wadze ciężkiej naprzeciw siebie staną Izu Ugonoh (18-1, 15 KO) i Łukasz Różański (10-0, 9 KO), a w półciężkiej Paweł Stępień (12-0, 11 KO) i Marek Matyja (16-1-1, 7 KO). O tych dwóch walkach porozmawialiśmy z promotorem tej imprezy, Andrzejem Wasilewskim. Zapraszamy!


MATYJA - STĘPIEŃ: OFICJALNE WAŻENIE

Za nami oficjalna ceremonia ważenia przed galą Knockout Boxing Night w Rzeszowie. W drugiej najważniejszej walce imprezy niepokonany Paweł Stępień (12-0, 11 KO) zmierzy swe siły z Markiem Matyją (16-1-1,7 KO). Kto zostanie zwycięzcą pojedynku pomiędzy zawodnikami Andrzeja Wasilewskiego? A może walka zakończy się remisem? Przekonamy się jutro.TRENER SMITHA O WALCE Z CANELO: JEŚLI NIE W TYM ROKU, TO NIGDY

Trwają poszukiwania rywala dla Canelo Alvareza (52-1-2, 35 KO) na 14 września. W grę wchodzą walki Meksykanina z Jaime Munguią, Siergiejem Kowaliowem, Demetriusem Andrade lub Callumem Smithem (26-0, 19 KO). Co ciekawe, każdy z kandydatów walczy na co dzień w innej kategorii wagowej. Obóz Brytyjczyka tymczasem stara się dostać ten pojedynek poprzez wywieranie presji na ekipie Alvareza w mediach.31 SIERPNIA HORN vs ZERAFA: WOJNA DOMOWA O CIEKAWYM TLE

Australijczycy uwielbiają walki między swoimi wojownikami, wystarczy choćby przypomnieć, jaką popularnością cieszyła się rywalizacja Danny'ego Greena z Anthonym Mundine'em. 31 sierpnia w Australii dojdzie do kolejnej bokserskiej wojny domowej, która powinna przyciągnąć uwagę rzeszy fanów. Najlepszy obecnie australijski bokser, Jeff Horn (19-1-1, 13 KO) zmierzy się na stadionie w Bendigo z Michaelem Zerafą (26-3, 15 KO).


RAFAŁ JACKIEWICZ PRZEGRAŁ W DANII

Rafał Jackiewicz od dłuższego czasu nie ukrywa, że traktuje boks przede wszystkim jako narzędzie do zasilania rodzinnego budżetu i nie ma już wielkiej motywacji do treningów i ponoszenia w ringu ryzyka, tak więc kolejna wyjazdowa porażka nikogo nie powinna dziwić.


FRANKLIN: BYŁEM GOTÓW WALCZYĆ Z JOSHUĄ I ZASZOKOWAĆ ŚWIAT

Jermaine Franklin jakiś czas temu oznajmił, że uważa siebie samego za najlepszego prospekta wagi ciężkiej. Amerykanin jest w tej opinii oczywiście odosobniony, ale część ekspertów nie odmawia mu pewnego potencjału. Franklin ma 25 lat, mierzy 188 cm wzrostu i do tej pory nie odniósł zwycięstwa, które zwróciłoby na niego uwagę fanów wagi ciężkiej, ale krok po kroku rozpędza swoją karierę.HEARN POTWIERDZA PLAN USYKA, CZYLI SZYBKI ATAK NA TRON WBO

Szef grupy Matchroom, Eddie Hearn podtrzymał dzisiaj swoje niedawne słowa i stwierdził, że do walki Aleksandra Usyka (16-0, 12 KO) z Carlosem Takamem (36-5-1, 28 KO) dojdzie pod koniec września. Wpływowy promotor otwarcie mówi już przy tym, że jeśli Ukrainiec pokona pochodzącego z Kamerunu Francuza, rzuci wyzwanie zwycięzcy rewanżu Anthony'ego Joshuy (22-1, 21 KO) z Andym Ruizem Juniorem (33-1, 22 KO), do którego dojdzie pod koniec listopada lub w grudniu.


SZEREMETA - PALACIOS: OFICJALNE WAŻENIE PRZED GALĄ W RZESZOWIE

Kamil Szeremeta (19-0, 4 KO) czeka na duży pojedynek, który ma nadejść pod koniec roku za granicą. Jutro na gali Knockout Promotions aktualny mistrz Europy wagi średniej wyjdzie do ringu przed rzeszowską publicznością i skrzyżuję rękawice z Edwinem Palaciosem (12-9-1, 8 KO). Zapraszamy do obejrzenia materiałów z ceremonii ważenia.


UGONOH: CHCĘ WYJŚĆ I MĄDRZE ZABOKSOWAĆ, WYGRAĆ WALKĘ

Już w sobotę w Rzeszowie dojdzie do ciekawej walki w wadze ciężkiej, kiedy to rękawice skrzyżują Izu Ugonoh (18-1, 15 KO) i Łukasz Różański (10-0, 9 KO). Pierwszy z bokserów będzie chciał w końcu wprowadzić swoją karierę na dobre tory i rozpocząć ten cały proces od wygranej, drugi zaś ma za sobą najlepszy obóz w karierze i okazję na bardzo cenne zwycięstwo.ROBOTYCZNY JOSHUA, CZYLI SZPILKA WBITA PRZEZ ANDY'EGO RUIZA

Anthony Joshua (22-1, 21 KO) szykuje się do rewanżu ze swoim czerwcowym pogromcą, świeżo upieczonym mistrzem świata IBF, WBA i WBO Andym Ruizem Juniorem (33-1, 22 KO). Druga walka ma się odbyć w listopadzie lub grudniu i powinna zostać ogłoszona w tym tygodniu, tymczasem Meksykanin prowadzi już wojnę psychologiczną i wbija szpilki potężnemu Brytyjczykowi.