MEKSYKAŃSKI PROSPEKT WAGI JUNIOR MUSZEJ NIE ŻYJE

Ivan Ramirez (13-1, 5 KO), 24-letni meksykański prospekt wagi junior muszej nie żyje. Pięściarz został znaleziony martwy w czwartek rano w swoim domu w Meridzie, skąd pochodził.

Wiszące ciało boksera odkryła jego matka. Ramirez wedle wstępnych planów miał wrócić na ring w sierpniu. Jeszcze w środę wieczorem pięściarz miał zapytać swojego doradcę o szczegóły powrotu między liny, miał też zamiar niebawem rozpocząć obóz przygotowawczy. Według doniesień z Meksyku "Sonrics" rozmawiał w środę z kilkoma swoimi przyjaciółmi i nikt nie zauważył w zachowaniu 24-latka niczego podejrzanego, żadnej zmiany nastroju.

W tej chwili służby badają sprawę i starają się dowiedzieć, czy do całej tragedii przyczyniły się osoby trzecie. Nikt nie potwierdza na ten moment, że było to na pewno samobójstwo.

- W ciągu ostatnich kilku lat w niektórych rejonach Meksyku nastąpił wzrost poziomu przemocy, a wielu bokserów zostało zabitych - informuje portal boxingscene.com.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Szczery
Data: 05-07-2019 16:46:30 
W meksyku rządzą kartele i jeśli chcą że sprawa ma być nie wyjaśniona to nie będzie...
 Autor komentarza: teanshin
Data: 05-07-2019 18:59:55 
Czyli w Meksyku też grasuje seryjny samobójca. Dziwie się że tacy pięściarze jak Rudy czują się tam bezpiecznie, zapewne sporo kasy wydaje na ochronę.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.