WACH JEDNAK NIE ZABOKSUJE W DZIERŻONIOWIE

Problemy z kolanem sprawiły, że Mariusz Wach (33-5, 17 KO) nie zaboksuje za tydzień w Dzierżoniowie. Wciąż jednak utrzymano rozpiskę pozostałych walk.

W tej sytuacji najciekawiej zapowiadają się walki Kamila Łaszczyka (25-0, 8 KO) oraz Ewy Piątkowskiej (12-1, 4 KO).

Łaszczyk po długiej przerwie wystąpił pod koniec kwietnia w Starachowicach i wygrał każdą z ośmiu rund starcia z Rusłanem Berczukiem. Za tydzień jego rywalem w Dzierżoniowie będzie Pawlo Tryputen (2-4-1).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 05-07-2019 18:56:47 
To nie prawda że ma kontuzję. Węgier wygrywa wszystkie walki przed czasem i Wach zrozumiał że ma małe szanse, nie chce zastopować sobie i tak już cofającej się kariery.
Szkoda mi tego chłopaka Łaszczyka. Na prawdę ma talent i coś mógł w boksie osiągnąć, mało tego że praktycznie nie walczy to jeszcze z takimi zawodnikami. Szkoda nawet męczyć organizm przygotowaniami na taki pojedynek. Szczerz to już chyba jest po karierze.
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 05-07-2019 20:33:43 
teanshin
Wielu ludzi wiesza psy na Wasilewskim za kariere Łaszczyka tylko ze to Łaszczyk był non stop kontuzjowany a jak wreszcie był gotowy do walki i płakał o walke to propozycje walki w stanach nie przyjął, miał szanse wolał narzekac na promotora a okazuje sie ze ani Łaszczyk ani Syrowatka nie moga sobie poradzić trzeba było brac walki jak były i nie marudzić. Co do Wacha to ja juz nic nie rozumiem tu ma walczyc tu kontuzja tu jego team orgajizuje gale za która trzeba zapłacic chyba obok Wacha znowu duzo ludzi sie kręci.
 Autor komentarza: JIN
Data: 05-07-2019 21:45:39 
Ogłoszono rywala, ludzie zakryli twarze z zażenowania, ktoś wrzucił linka do walk Węgra. . . . i uznali,że wybrali zbyt mocnego leszcza.

Szkoda,że Piątkowska bierze udział w tym cyrku.
Ciekawe czy ktoś będzie anonsował walki czy puszczą zapowiedzi z syntezatora mowy Ivona
 Autor komentarza: CHAMP2209
Data: 06-07-2019 10:18:36 
Przecież on tego Węgra to by nawet na wózku inwalidzkim pokonał .
 Autor komentarza: WWW
Data: 06-07-2019 13:03:32 
"W tej sytuacji najciekawiej zapowiadają się walki Kamila Łaszczyka"

No rzeczywiście. Już nie mogę się doczekać. I na rywalu nie oszczędzali...Jeżeli dobierali go pod formę Łaszczyka, to ja nie wiem co o tym myśleć. Zadaję sobie tylko jedno pytanie - po co ten rekord napompowany? Przecież to wygląda śmiesznie. Myślę, że na jubileuszową 30 walkę można by się szarpnąć i sprowadzić rywala z pierwszego 1000 boxrec. Chyba, że to jeszcze za wcześnie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.