TRENER SMITHA O WALCE Z CANELO: JEŚLI NIE W TYM ROKU, TO NIGDY

Trwają poszukiwania rywala dla Canelo Alvareza (52-1-2, 35 KO) na 14 września. W grę wchodzą walki Meksykanina z Jaime Munguią, Siergiejem Kowaliowem, Demetriusem Andrade lub Callumem Smithem (26-0, 19 KO). Co ciekawe, każdy z kandydatów walczy na co dzień w innej kategorii wagowej. Obóz Brytyjczyka tymczasem stara się dostać ten pojedynek poprzez wywieranie presji na ekipie Alvareza w mediach.

ANDRADE MOŻE WSKOCZYĆ NA WRZEŚNIOWĄ WALKĘ Z CANELO>>>

- Myślę, że walka Callum Smith - Canelo musi się odbyć teraz lub w grudniu. Jeśli tak się nie stanie, to nie sądzę, żeby to się kiedykolwiek zdarzyło. Canelo musi zdobyć prawdziwy tytuł w limicie do 168 funtów, a Callum Smith to numer jeden w tej wadze. Fani chcą to zobaczyć. Najwyższy czas na taką walkę. Nie lekceważę Canelo, to dobry wojownik, znam go doskonale, ale jestem pewien, że Callum go pobije. Czas wziąć tę walkę albo się zamknąć. Chcesz walki ze Smithem? Czekamy na ofertę. Jeśli nie, to zapomnij o tym, to nigdy się nie wydarzy, a my ruszamy dalej swoją drogą - mówił trener Smitha, Joe Gallagher.

Dodajmy, że Callum Smith to mistrz WBA wagi super średniej, pierwszy zwycięzca WBSS w limicie do 168 funtów.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: marcinm
Data: 05-07-2019 11:11:42 
ciekawe jakby wyglada walka, roznica warunkow (a raczej wzrostu i zasiegu) ogromna. Do tego Smith nie jest palcem robiony i mogloby byc ciekawie
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 05-07-2019 11:46:23 
Alvarez ma z kim walczyć i jego trener ani menadzer na pewno nie będą stawiać warunków De la Hoyi. W razie jesli ta walka doszłaby do skutku co jest mozliwe stawiałbym na Alvareza Smith kompletnie nie wykorzystuje warunków pcha sie w półdystans i w wymiane i co jak na robienie takiej wagi jest dziwne ma dużo siły tylko ze wejsc w półdystans z tyle nizszym zawodnikiem do tego z taka obrona i kontrami jak clenbuterol to nokaut po kontrze na wątrobę. Tylko ze wychodzi ze taka walka miałaby być ewentualnie w UK i tutaj Rudy mógłby zostać przekręcony, w Anglii poddania są na tak absurdalnym poziomie ze ciosy w garde czy czasem ciosy nawet które nie doszły wystraczają zeby walke przerwać.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.