Archiwum wiadomości z dnia: 2019-05-26

 
...OBY NIE POWTÓRKA Z ANAPY!

Galati stworzyło bariery nie do przebycia, jeśli chodzi o naszych bokserów. Czy honor naszej reprezentacji będą bronić pięści dziewcząt? Na 10 walk zaledwie dwie wygrane - to są dylematy nowego trenera kadry - w takich bólach tworzy się nowy zespół.HANEY BRUTALNIE ZNOKAUTOWAŁ MORANA W WALCE WIECZORU

W walce wieczoru gali w Oxon Hill z bardzo dobrej strony pokazał się 20-letni, coraz mocniej promowany Devin Haney (22-0, 14 KO) który w świetnym stylu znokautował Meksykanina Antonio Morana (24-4, 17 KO). Devina warto zacząć uważniej obserwować - dysponuje poważnym talentem i robi wyraźne postępy, a przy tym sprawia wrażenie zawodnika o mocnej psychice.


XLIII MTB CZARNE DIAMENTY - ZAPOWIEDŹ

Krzysztof Szot jest w trakcie tworzenia nowej drużyny. Ciężkie chwile na ME w Galati, to próba charakteru i możliwości młodych pięściarzy. Czterdziesta trzecia edycja Czarnych Diamentów, będzie miejscem krystalizowania się kadry narodowej. Zapraszamy na międzynarodowy turniej do Myszkowa.


BLISKO WALKI TONY YOKA vs TYRONE SPONG 13 LIPCA W PARYŻU

Jak donosi L'Equipe, poznaliśmy wreszcie rywala dla mistrza olimpijskiego wagi superciężkiej Tony'ego Yoki (5-0, 4 KO), który zbiera się do powrotu po rocznym zawieszeniu za unikanie kontroli antydopingowych. 13 lipca w Paryżu Yoka ma zmierzyć się z Holendrem Tyrone'em Spongiem (13-0, 12 KO). Walka nie jest jeszcze oficjalnie potwierdzona, ale jeżeli dojdzie do skutku, może być bardzo ciekawa.