MOŻLIWY REWANŻ HRGOVICIA Z JOYCE'EM 13 LIPCA W LONDYNIE?

Coraz więcej mówi się o możliwości walki Filipa Hrgovicia (8-0, 6 KO) z Joe Joyce'em (9-0, 9 KO) 13 lipca w Londynie. Joyce niemal na pewno tam wystąpi, ale nie zna jeszcze nazwiska rywala. Wygląda na to, że może nim być Hrgović. Pojedynek Brytyjczyka z Chorwatem byłby niewątpliwie prawdziwym hitem wagi ciężkiej.

HRGOVIĆ: JESTEM LEPSZY NIŻ JOSHUA I WILDER >>>

''El Animal'' błyskawicznie odprawił wczoraj Anthony'ego Corbina w swoim amerykańskim debiucie i rozgląda się za poważniejszymi wyzwaniami. Do końca roku chce stoczyć co najmniej trzy kolejne walki. Z kolei Joyce ma już 33 lata i chce walczyć z czołówką jak najszybciej. Wydaje się, że w tym momencie walka z Hrgoviciem - wysoko notowanym, wybitnie utalentowanym, ale nie zaliczanym jeszcze do ścisłej czołówki - nie byłaby dla Joyce'a wyjątkowo atrakcyjna, jednak ten pojedynek ma dużą wartość sportową i komercyjną, co może okazać się decydujące.

Eddie Hearn stwierdził wczoraj, że jest gotowy do wystawienia Hrgovicia do walki z Joyce'em i pokrycia wypłaty współpromowanego przez siebie zawodnika. Sam Chorwat po raz trzeci powtórzył Hearnowi w tym tygodniu, że jest gotowy na walkę ''z każdym, zawsze i wszędzie''. Zobaczymy, czy temat zostanie podchwycony przez ludzi Joyce'a, który jest w tym momencie poważnie przymierzany do walki z Bryantem Jenningsem.

Przypomnijmy, że Hrgović i Joyce to m.in. medaliści igrzysk w Rio. Chorwat przegrał w półfinale z Tonym Yoką, który w finale pokonał Joyce'a. Co najciekawsze, Hrgović walczył z Joyce'em w lidze WSB w lutym 2013 roku w londyńskiej York Hall podczas meczu British Lionhearts vs Astana Arlans. Chorwat miał wówczas 20 lat, natomiast Joyce 27. Inna sprawa, że Brytyjczyk zaczął przygodę z boksem dopiero w 2008 roku. Jeśli chodzi o samą walkę, to była ona wyrównana i ciekawa, choć część obserwatorów miała pretensje do werdyktu. Zwycięzcą według sędziów okazał się Joe Joyce.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 26-05-2019 16:18:40 
Kontrowersji nie było, Hrgovic wygrał tylko 2-gą rundę i 5-ta na remis od 4-tej miał problemy kondycyjne. Joyce był agresorem. Nie śledziłem Joyca na amatorce ale po tej walce widzę że jeśli chodzi o szybkość zadawania ciosów, uniki głową i praca nóg to na zawodowstwie cofnął się w rozwoju. Hrgovic wręcz przeciwnie, znacznie się rozwinął od tamtego okresu, już widać tą ringową agresję, podoba mi się to co widzę.
Jeśli chodzi o walkę tej dwójki to zapewne jak zwykle się nie dogadają.
 Autor komentarza: leon84
Data: 26-05-2019 16:39:05 
Po walce ostatniej Dubois-Lartey powiedział,że walka z Dubois odpada,bo niby jest blisko walki o MŚ a teraz niby by miał brać walkę,w której nie ma dużych szans.
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 26-05-2019 16:39:35 
Co za bzdury, jeszcze niedawno pisaliście zresztą jak większość dziennikarzy kompletnie nierealne rzeczy typu Joyce Dubois. Teraz Joyce Hrgovic. Niem ma opcji żeby któryś z tej trójki zawalczył ze sobą. Juz podobno Joyce Dubois było dograne tak dograne ze jakos wszyscy nabrali wody w usta a menadzer Joyca stwierdził ze ich Dubois nie interesuje. Każda spekulacja ze ktoś z tej trójki mogłby zawalczyć ze sobą jest clickbajtem a wy jeszcze piszecie ze do walki moze dojśc ze ma potencjał sportowy i komercyjny i to moze byc decydujące. Bzdury nie ma takiej możliwości zeby taka walka sie odbyła.
 Autor komentarza: marcinm
Data: 26-05-2019 17:09:39 
"Eddie Hearn stwierdził wczoraj, że jest gotowy do wystawienia Hrgovicia do walki z Joyce'em i pokrycia wypłaty współpromowanego przez siebie zawodnika."

Gdyby tak bylo a do walki nie doszlo to Warren i Joyce wyszliby na totalnych tchórzy.
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 26-05-2019 17:11:50 
Dokładnie, na razie będą obijać jakieś Pianety, Heleniusy i Arreole, póki nie zbudują potencjału komercyjnego.
Z prospektów interesująco wygląda jeszcze Milas, młodszy od Hrgovica a z podobnym rekordem i o nim jest bardzo cicho.
 Autor komentarza: PawelToronto
Data: 26-05-2019 18:21:58 
Na dzien dzisiejszy sadze, ze Hrgovic posklada Joyce'a
 Autor komentarza: Boss78
Data: 26-05-2019 18:33:10 
Obecnie mlodzi tak zwani prospekci sa tak prowadzeni ze powazne walki to..po trzydziestce..oczywiscie krzycza caly czas ze chca czolowke..i nabijaja rekordy na..workach
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 26-05-2019 18:34:01 
Nie wierzę w taką walkę teraz. Nie ma szans.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 26-05-2019 18:50:55 
Tyle się dzieje w teraz w HW a nasz Szpilek wciąż szuka ch** wie czego? Ostatni news był że przeciwnik znaleziony i przyklepany, do lipca już nie daleko a póki co cisza. Szpilek już stoi ponad pół roku. Jak widać w UK olali jego wymagania 2 baniek za walkę.
 Autor komentarza: leon84
Data: 26-05-2019 19:37:19 
@ariosto
A Ty tego Milasa widziałeś kiedyś???Hrgovicowi to on może reczniki podawać.
 Autor komentarza: Callisto
Data: 26-05-2019 20:07:13 
Patol się szybciej skończył nim w ogóle zdążył się zacząć.
 Autor komentarza: Callisto
Data: 26-05-2019 20:11:50 
Poza tym Szmulka nigdy nie był pięściarzem wagi ciężkiej. Utuczyl się git w pierdlu na sterydach a potem nie zrzucił, bo po co skoro on ma tyle myczków w zanadrzu że i na prawdziwych ciężkich starczy. No cóż ... jednak nie starczyło.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.