Archiwum wiadomości z dnia: 2019-05-11

 
KHAN I HEARN: BROOK CHCE PRZEDE WSZYSTKIM WALKI Z CRAWFORDEM

Były mistrz świata wagi półśredniej, Kell Brook (38-2, 26 KO) miał walczyć 1 czerwca w Nowym Jorku, ale jego występ nie dojdzie do skutku, o czym niedawno pisaliśmy. Amir Khan i Eddie Hearn zdradzają, że Brook chce teraz przede wszystkim walki z jednym z liderów rankingów bez podziału na kategorie - mistrzem świata WBO Terence'em Crawfordem (35-0, 26 KO).


WYNIKI INAUGURACJI IV SEZONU MGPM

Blisko 50 walk, sceneria zachodzącego słońca nad górskimi jeziorami i emocjonujące pojedynki od najmłodszych do najtrwalszych fighterów. Prezentujemy komplet wyników rozpoczynającego się IV sezonu Międzynarodowego Grand Prix Małopolski.


KRYSTIAN KAŻYSZKA: JESTEM ZADOWOLONY Z PIERWSZYCH WALK TURNIEJU

Krystian Każyszka, szef grupy Rocky Boxing Night i organizator ośmioosobowego turnieju wagi ciężkiej z nagrodą 100 tysięcy złotych dla zwycięzcy, był zadowolony z pierwszych walk ćwierćfinałowych rozegranych wczoraj na gali w Kościerzynie. O pierwszej fazie turnieju oraz kolejnych planach porozmawialiśmy z tym promotorem po zakończeniu wczorajszej imprezy. Zapraszamy!McGUIGAN O SZANSACH CAMPBELLA W WALCE Z ŁOMACZENKĄ

Federacja WBC ogłosiła kilka dni temu, że w walce o zwakowany przez Mikeya Garcię tytuł wagi lekkiej zmierzą się mistrz świata WBA i WBO, Wasyl Łomaczenko (13-1, 10 KO) i oficjalny pretendent WBC Luke Campbell (20-2, 16 KO), trenowany przez Shane'a McGuigana. Jego ojciec, były mistrz świata Barry McGuigan widzi realne szanse Campbella na zwycięstwo.

NA ŻYWO: INAUGURACJA IV SEZONU MGPM

Zapraszamy na najlepszą inaugurację pięściarskiego roku w Małopolsce. Urokliwa sceneria: góry, jeziora, piaszczyste plaże, a do tego ring z prawdziwą sportową rywalizacją reprezentantów boksu olimpijskiego we wszystkich kategoriach wiekowych, więc zapowiada się prawdziwa uczta dla kibiców, a to wszystko na żywo z Gródka nad Dunajcem. Rozpiska prawdziwego maratonu pojedynków od najmłodszych do seniorów w super ciężkich wagach w rozwinięciu.