Archiwum wiadomości z dnia: 2019-04-29

 


BALSKI ODPOWIADA NA PROPOZYCJĘ: NIE JESTEM ZAWODNIKIEM TYMEXU

- Jak mam być zainteresowany walką, jak nikt mi nie powiedział: gdzie, kiedy i za ile? - mówi w rozmowie z BOKSER.ORG Adam Balski (13-0, 8 KO) odpowiadając na wyznaczenie jego osoby przez Europejską Unię Boksu do walki o wakujący tytuł mistrza Unii Europejskiej wagi junior ciężkiej. Dziś o propozycji poinformowała grupa Tymex Boxing Promotions oraz Mateusz Borek.


BALSKI PRETENDENTEM DO WALKI O PAS MISTRZA UNII EUROPEJSKIEJ

Adam Balski (13-0, 8 KO) został oficjalnym pretendentem do walki o mistrzostwo Unii Europejskiej w wadze junior ciężkiej - informują na Twitterze Mateusz Borek oraz grupa Tymex Boxing Promotions. Europejska Unia Boksu wyznaczyła go stoczenia pojedynku z Fabio Turchim (17-0, 13 KO). Strony na dogadanie się ze sobą mają czas do 21 maja. Jeśli nic nie wyjdzie z tych negocjacji, 22 maja odbędzie się przetarg na organizację walki.
INAUGURACJA XXXVI MTB im.F.STAMMA

Na mocny turniej zgłasza się coraz większa ilość zawodniczek, przez co weryfikacja będzie naprawdę ciężka na tegorocznej trzydziestej szóstej edycji Międzynarodowego Turnieju im. Feliksa Stamma, który właśnie rusza w warszawskim hotelu Air Port Okęcie. Zestawienie w rozwinięciu - wśród walczących trójka polaków: Mateusz Polski, Damian Durkacz i Dominik Pawlak - wszyscy w kategorii (-64kg).