BALSKI PRETENDENTEM DO WALKI O PAS MISTRZA UNII EUROPEJSKIEJ

Adam Balski (13-0, 8 KO) został oficjalnym pretendentem do walki o mistrzostwo Unii Europejskiej w wadze junior ciężkiej - informują na Twitterze Mateusz Borek oraz grupa Tymex Boxing Promotions. Europejska Unia Boksu wyznaczyła Balskiego do stoczenia pojedynku z Fabio Turchim (17-0, 13 KO). Strony na dogadanie się ze sobą mają czas do 21 maja. Jeśli nic nie wyjdzie z tych negocjacji, 22 maja odbędzie się przetarg na organizację walki. 

Dziennikarz Polsatu oraz szef grupy MB Promotions napisał na Twitterze, że walka może zostać zorganizowana jesienią tego roku - w Polsce lub we Włoszech. - Balski został przez promotora Mariusza Grabowskiego poinformowany o propozycji - pisze Borek. 

Jak zachowa się Balski? 

Przypomnijmy, że 28-letni Balski jest w konflikcie z grupą Tymex i sam uznaje, że jest wolnym zawodnikiem. Innego zdania jest natomiast Mariusz Grabowski, twierdząc, że Adam Balski ma obowiązujący kontrakt z jego grupą promotorską. 

Pięściarz z Kalisza ma obecnie menadżera i trenuje w róznych miejscach, m.in. w Legia Fight Club w Warszawie. Nie znane są plany pięściarza, ale jest mało prawdopodbne, że przyjmie tę propozycję. Dopóki panowie Balski i Grabowski nie dojdą do porozumienia, o planach trudno będzie cokolwiek mówić.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 29-04-2019 14:41:52 
Nie śledziłem ostatni poczyń Balskiego, ale jeszcze nie dawno Borek chciał go podawać do sądu o zniesławienie i twierdził że bardzo się zawiódł na Balskim a teraz chce mu walkę organizować?
 Autor komentarza: leon84
Data: 29-04-2019 15:39:31 
Up
Bystry to ty nie jesteś.Masz problem z czytaniem?Ze zrozumieniem tekstu?Przecież jest napisane,że Unia go wyznaczyła.Borek nic nie musi organizować a kasa dla promotora za taką walkę nie mała,dlatego promotorowi zawsze będzie zależało,żeby do takiej walki doszło.W koncu po to w niego inwestuje,żeby to się kiedyś zwrociło,a gdyby jeszcze wygrał(tutaj dużych szans nie widzę) to stawka rośnie.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 29-04-2019 17:00:20 
up
Zazwyczaj ignoruje tępaków, ale czasem po prostu jest ciężko..

Skoro EUB tylko wyznaczyło Balskiego do walki a dla ciebie jest to jednoznaczne z organizacją eventu to niech tak będzie. Wyrażaj swoje opinie na forum i nie wpier**** się w czyjeś wypowiedzi, taka dobra rada.
 Autor komentarza: khorne
Data: 29-04-2019 17:04:17 
Mati jak to Mati, okazji na zarobienie sianka nie przepuści ;)
 Autor komentarza: khorne
Data: 29-04-2019 17:08:51 
a tak z drugiej strony niedawno oglądałem wywiad z AB. Nie wygląda to zbyt ciekawie jeśli chodzi o jego sposób myślenia i wysławiania się. Walka z Radczenką dużo go kosztowała, chyba zbyt dużo
 Autor komentarza: leon84
Data: 29-04-2019 19:24:43 
Poniższa wiadomość łamie postanowienia regulaminu. Użytkownik leon84 piszący z IP: 95.90.198.89 dostaje ostrzeżnie. Jeśli będzie dalej łamał regulamin, zostanie usunięty ze społeczności użytkowników serwisu.


#teenshin
Ty piedolony niedorozwoju
Tak to EBU wyznaczyło Balskiego do walki z Turchim,pewnie we Włoszech,bo jakbyś nie wiedział to DAZN Hearna robi tam gale,a Turchi,to ich kon pociągowy.Dlatego pewnie i dla Balskiego bedzie dobra propozycja.Trudno się nie wpierdalać,jak ktoś pierdoli takie kocopały jak ty.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 29-04-2019 19:50:22 
Poniższa wiadomość łamie postanowienia regulaminu. Użytkownik teanshin piszący z IP: 109.243.193.236 dostaje ostrzeżnie. Jeśli będzie dalej łamał regulamin, zostanie usunięty ze społeczności użytkowników serwisu.


Autor komentarza: leon84
Widzisz jakim jesteś debilem? Napisałeś że EBU wyznaczyło Balskiego do walki i Borek nic nie musi organizować. Według ciebie organizacja walki to tylko zabookowanie terminu w lokalnej remizie? Powiedz pusty dzbanie, jeśli Balski się na tą walkę zgodzi to kto będzie ogarniał szczegóły kontraktu na walkę? Tymex jako grupa do której niby należy Balski, Borek jako współpromotor czy twój stary?
 Autor komentarza: leon84
Data: 29-04-2019 20:18:43 
@teenshi
z całą pewnością jesteś niedorozwinięty.Tego jestem już pewny.Tak EBU wyznaczyło Balskiego i Turchiego.jak jest kurwa durniu napisane mają na to dwa tygodnie,potem zostanie ogłoszony przetarg.A jakbyś zapomniał,napisałeś ,czy Borek będzie mu walkę organizował,bo miał go niby do sądu podawać.Jak się nadarzył taki prezent dla Borka i można niezłą kasę zarobić,to dziwne,żeby z tego zrezygnował.Zresztą co on ma organizować???Włosi pewnie walkę zrobią u siebie,bo logiczne,że walki w Polsce nie bedzie.Rola Tymexu,to tylko zabrać niezłą kasę i wysłać Balskiego do Włoch.Dlatego pewnie zaczną sie teraz dopiero przepychanki,a wiadomo gala u Hearna,wiec o mała kase pewnie nie chodzi.Nie wiem nawet na hui ci to tłumacze jak i tak nie zatrybisz.
 Autor komentarza: CrazyHorse
Data: 29-04-2019 22:29:43 
teanshin a gdyby nawet Borek miał tą walkę organizować to dlaczego miałby tego nie robić? Zakładasz, że on musi na tym stracić? Co ma lubienie Balskiego do organizowania mu walki?
 Autor komentarza: teanshin
Data: 30-04-2019 07:21:41 
Autor komentarza: leon84
To nie tłumacz ciulu, i tak nie obchodzą mnie twoje gówno wywody.

Autor komentarza: CrazyHorse
A gdzie napisałem że miałby tego nie robić? Po prostu dziwi mnie że Borek chciał z nim iść do sądu a teraz chce z nim pracować nad kolejną walką.
 Autor komentarza: leon84
Data: 30-04-2019 16:29:46 
@teenshen
Ty upośledzony dałnie.Normalne że nie,bo dałnie ich i tak nie zrozumiesz
 Autor komentarza: leon84
Data: 30-04-2019 16:29:47 
@teenshen
Ty upośledzony dałnie.Normalne że nie,bo dałnie ich i tak nie zrozumiesz
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.