RIVAS: POKONUJĄC WHYTE'A ZASŁUŻĘ NA WALKĘ Z JOSHUĄ CZY WILDEREM

Oscar Rivas (26-0, 18 KO) wierzy, że wygrana nad Dillianem Whyte'em (25-1, 18 KO) doprowadzi go do walki o tytuł mistrza świata wagi ciężkiej. Pojedynek odbędzie się 20 lipca w Londynie.

- Mój rywal jest na szczytach rankingów i to był główny powód mojej decyzji o przyjęciu tej walki. Chcę, by poznali mnie ludzie na całym świecie, a Whyte jest przecież powszechnie znany. Wygraną nad nim udowodnię, że stać mnie na rywalizowanie z najlepszymi, jak Joshua, Wilder czy Fury. Widzę siebie na pozycji Joshuy, jako wielka gwiazda boksu i wagi ciężkiej - mówi niepokonany Kolumbijczyk.

- Whyte to silny zawodnik, ale różnicę zrobią moja technika, szybkość, siła oraz doświadczenie. Muszę być w najwyższej formie, by rozprawić się z kimś takim jak Whyte. Damy wybuchową walkę i nie mogę się już doczekać pierwszego gongu. On spróbuje zadać mi pierwszą porażkę, lecz na koniec to ja będę stał na nogach, nie on - dodał ćwierćfinalista olimpijski z Pekinu (2008).

NA ROZPISCE PRICE vs ALLEN >>>

Obchodzący wkrótce 32. urodziny Rivas w 2017 roku sięgnął po tytuł mistrzowski Ameryki Północnej (NABF). W ostatnim występie, w połowie stycznia, zastopował w dwunastej rundzie cenionego Bryanta Jenningsa.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 29-04-2019 14:57:10 
W zależności jak się ta walka zakończy to będzie wiadomo czy Rivas to faktycznie liczący się zawodnik w HW czy zwykły średniak z zaplecza.
 Autor komentarza: leon84
Data: 29-04-2019 15:32:45 
Własnie dla takich zawodnikow szacunek.Walczą z najlepszymi,żeby dostać walke o mistrzostwo świata,a nie jak większość szuka najwygodniejszych dla siebie zawodnikow,żeby dostać szansę na Mś i potem płacz w mediach,co to im się nienależy.
 Autor komentarza: deeceWzp
Data: 30-04-2019 14:09:26 
Oby nie wpadł na dopingu w przypadku wygranej.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.