WHYTE vs RIVAS: 20 LIPCA RÓWNIEŻ STARCIE PRICE vs ALLEN

Wiecie już, że Dillian Whyte (25-1, 18 KO) 20 lipca skrzyżuje rękawice z groźnym Oscarem Rivasem (26-0, 18 KO). Ale gala w Londynie została wzbogacona o kolejną bardzo ciekawą potyczkę w wadze ciężkiej.

Naprzeciw siebie staną Anglicy należący do zaplecza czołówki - David Price (24-6, 19 KO) oraz David Allen (17-4-2, 14 KO). Ten pierwszy pokonał ostatnio niezwyciężonego wcześniej Kasha Alego, choć przy okazji został pogryziony przez rywala. Z kolei Allen tydzień temu lewym hakiem w okolice wątroby znokautował byłego posiadacza pasa WBA Regulat, Lucasa Browne'a.

- Obaj potrafimy mocno uderzyć i dajemy ekscytujące walki. Nasze starcie może zakończyć jeden cios, i to w obie strony. Według mnie pojedynek nie wyjdzie poza czwartą rundę. Chciałbym go znokautować na samym początku, kiedy on będzie jeszcze świeży. On ma braki kondycyjne, więc wyjdzie z takim samym nastawieniem i też zechce mnie szybko znokautować. Skorzystają na tym kibice, to się im spodoba. Dopiero co pokonałem Browne'a i jeśli teraz pokonałbym również Price'a, to zasłużyłbym na walki z najlepszymi, być może nawet w jakimś eliminatorze - zaciera ręce Allen.

- Naprzeciw siebie stanie dwóch puncherów i wygra ten, który pierwszy trafi czysto swoim ciosem. Dave to twardziel, dlatego muszę wykorzystać swoje atuty. Już kilka razy byliśmy do siebie przymierzani, teraz jednak stawka będzie bardzo duża - ripostuje Price.

- To typowe zestawienie 50 na 50, bez wyraźnego faworyta. Nokaut będzie wisiał w powietrzu od samego początku i nie mogę się już doczekać tego pojedynku - dodał promotor obu pięściarzy i organizator gali, Eddie Hearn.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: leon84
Data: 28-04-2019 21:35:00 
Allen powinien wygrać przed czasem...A zaraz walka roku w HW Najman-Bigis.Do tej pory to słabo ta gala wyglada.
 Autor komentarza: Yaponka
Data: 29-04-2019 08:06:56 
Marcin Najman to Eddi „Orzeł”Edwards polskiego boksu. W jednym i drugim wypadku za każdym razem było niebezpieczeństwo śmierci podczas wykonywania zawodu. Mam nadzieje ze po wczorajszej kompromitacji zajmie się wreszcie czymś na czym się zna.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 29-04-2019 15:01:41 
Allen dużo przyjmuje a Price nie głaszcze, Price znowu szybko się przewraca, także walka 50/50.


Co do Najmna to mu odpuście, chłop wszedł do ringu w ciąży, wiadomo że zdrowie najważniejsze. Oczywiście odklepał więc kibiców nie zawiódł.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.