Archiwum wiadomości z dnia: 2019-04-14

 DUBOIS OTWARTY RÓWNIEŻ NA WALKI Z CHISORĄ I ALLENEM

Brytyjski prospekt wagi ciężkiej, Daniel Dubois (10-0, 9 KO) już za niecałe dwa tygodnie - 27 kwietnia w Londynie - zmierzy się z Richardem Larteyem (14-1, 11 KO) z Ghany. Więcej mówi się jednak o walce Dubois z Joe Joyce'em (8-0, 8 KO) o pas mistrza Wielkiej Brytanii. Dużo młodszy od Joyce'a Daniel twierdzi przy tym, że jest gotowy zmierzyć się o tytuł nie tylko ze srebrnym medalistą olimpijskim.
SHIELDS vs HAMMER: STATYSTYKI CIOSÓW

Na statystyki ciosów należy patrzeć z dystansem, ale zdarza im się naprawdę dobrze oddać obraz pojedynku. Tak było w przypadku wczorajszej walki Claressy Shields (9-0, 2 KO) z Christiną Hammer (24-1, 11 KO) o wszystkie pasy wagi średniej. Amerykanka zdominowała pojedynek dzięki przemyślanej agresji.

WILDER O REWANŻU Z FURYM: BUŁKA Z MASŁEM

Mistrz świata WBC wagi ciężkiej, Deontay Wilder (40-0-1, 39 KO) wzbudził konsternację ostatnimi komentarzami na temat swojej walki z Tysonem Furym (27-0-1, 19 KO) i twierdzeniami o ewentualnym rewanżu. Amerykanin w specyficzny sposób ogłosił, że drugie starcie z Brytyjczykiem diametralnie różniłoby się od pierwszego.