Archiwum wiadomości z dnia: 2019-03-19

 


ESPN WORLD FAME: WYSOKIE MIEJSCA McGREGORA I WILDERA

Conor McGregor walczy ostatnio rzadko, częściej słychać o różnych aferach z jego udziałem, ale jeśli chodzi o popularność, Irlandczyk radzi sobie coraz lepiej. 'Notorious' jest jedynym zawodnikiem sportów walki w pierwszej dziesiątce listy ESPN World Fame, która prezentuje najpopularniejszych sportowców na świecie. Jeśli natomiast chodzi tylko pięściarzy, zaskakującym liderem jest Deontay Wilder (40-0-1, 39 KO).

MAZOWSZE Z KOLEJNYM TURNIEJEM

To, że na Mazowszu 'nie działo się dobrze', wiemy nie od dziś, ale to co zaczęło się dziać w ostatnim czasie, daje pozytywne odczucia dla naszej dyscypliny. Podwarszawski Pruszków pieczętuje pozytywne zmiany, a jak przystało na młody turniej, ruszają jeszcze z przytupem - walkami o Puchar Mazowsza Kadetów. Szczegóły w rozwinięciu.
ZNANY EKSPERT CHWALI SULĘCKIEGO

Znany i ceniony dziennikarz Mike Coppinger pod wrażeniem piątkowego występu Macieja Sulęckiego (28-1, 11 KO). Przypomnijmy, że choć Polak w dziewiątej rundzie był dwukrotnie liczony, to przez pierwsze osiem wyraźnie dominował nad twardym Gabrielem Rosado.


ZMIANA RYWALA GORMANA I DOCINKI W STRONĘ DUBOIS

W tym roku możemy zobaczyć bardzo ciekawą walkę młodych prospektów brytyjskiej wagi ciężkiej - Nathana Gormana (15-0, 11 KO) i Daniela Dubois (10-0, 9 KO). Frank Warren, promotor obu zawodników, kilka razy obiecał już publicznie ich pojedynek. W oczekiwaniu na kolejną walkę Gorman wspomina tymczasem obozy kadry brytyjskiej, podczas których sparował z Dubois i mieszkał z nim w jednym pokoju.

KUBRAT PULEW: STOI ZA MNĄ ŚWIETNY ZESPÓŁ

Pokonując pod koniec października Hughie Fury'ego doświadczony Kubrat Pulew (26-1, 13 KO) zapewnił sobie walkę z opas IBF wagi ciężkiej. Ale jako iż kolejka do Anthony'ego Joshuy (22-0, 21 KO) jest bardzo długa, Bułgar musi uzbroić się w cierpliwość. W najbliższą sobotę zaryzykuje utratę swojego statusu mierząc się z Bogdanem Dinu (18-1, 14 KO).