MILLER: JESTEM WOJOWNIKIEM, JOSHUA UDAJE KOGOŚ INNEGO NIŻ JEST

- Jestem wojownikiem oraz inteligentniejszym pięściarzem niż on - przekonuje Jarrell Miller (23-0-1, 20 KO), który 1 czerwca w sławnej Madison Square Garden w Nowym Jorku  zaatakuje mistrza świata wagi ciężkiej federacji IBF/WBA/WBO, Anthony'ego Joshuę (22-0, 21 KO).

Dla mistrza olimpijskiego sprzed siedmiu lat będzie to debiut na amerykańskim rynku. A "Big Baby" zamierza mu popsuć ten wieczór.

DEONTAY WILDER: MILLER MA SPORE SZANSE NA POKONANIE JOSHUY >>>

- On udaje twardziela, ale ludzie widzą, że przyjmuje nienaturalną pozę. Ja wywodzę się z rozbitego domu, a na sporty walki poszedłem po to, by bronić się przed innymi na ulicy. Jestem inteligentniejszy niż Joshua, choć czasem mogę wydawać się arogancki. To wszystko jednak bierze się z tego, że jestem wojownikiem. Joshua i Wilder unikali mnie jak mogli, nie wypowiadali nawet mojego nazwiska, dlatego musiałem wziąć sprawy w swoje ręce i zacząłem zwracać na siebie uwagę na konferencjach prasowych. Gdyby nie to, nasza walka mogłaby w ogóle się nie odbyć, lub odbyłaby się znacznie później - dodał Miller, który ma już na rozkładzie choćby Tomka Adamka czy Mariusza Wacha.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Splitwkapciach
Data: 19-03-2019 13:20:18 
Szpilka też ma na rozkładzie Wacha i Adamka xD
 Autor komentarza: Furmi
Data: 19-03-2019 13:47:52 
Słuszna uwaga ;)
Ale on już miał szansę walki o pas. Teraz kolejka chętnych jest bardzo długa i trochę trzeba będzie poczekać...
 Autor komentarza: iron4
Data: 19-03-2019 14:12:03 
Joshua w walce z Millerem udowodni wyższość czarnej rasy.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 19-03-2019 15:23:41 
Jeśli ktoś tu udaje to prędzej jest to Miller zgrywający w zależności od potrzeb "elo gangstera" (konferencje z AJ) bądź "miłego przyjaznego przyjaciela" jak w przypadku gdy poszedł do szatni Adamka 10 sekund pochlipać przy kamerach.

Inteligencją też go AJ póki co deklasuje bo jedyna reakcja Millera na sensowne argumenty to albo pojazdy po mamie, albo bezsensowne żarty z tego ile potrafi zjeść i ewentualnie przekrzykiwanie, zagłuszanie i jęczenie pod nosem jakiś smętów by tylko zagłuszyć drugą stronę.
Również mało inteligentną strategię "wejścia AJ-owi" do głowy i przypodobania się ludziom przed walką wybrał Miller.
Raz że podchwycił temat "sztuczności" i gry nazywając ciągle AJ-a modelem sterowanym choć to on zachowuje się nienaturalnie a dwa że próbuje dopisać swojej postawie jakąś aurę dramaturgi opowiadając bzdety jak to nie miał ciężko w życiu i że walczy nie tylko dla siebie (yhy) a dla tych którzy mieli ciężko...

A czemu nikt o nim nie mówił? Bo jeszcze do niedawna guzik osiągnął i tyle samo znaczył. Trudno żeby Wilder czy AJ zajmowali się facetem którego największym skalpem był Kassi. Zresztą do dziś trudno w rekordzie Millera szukać wielkich skalpów. Wach, Duhaupas, Washington czy podstarzały Adamek to nie są wielkie nazwiska w Hw. Wielkich wyzwań do tej pory skuteczne Miller unikał i taka jest prawda. Pewnego poziomu zagrożenia nie przekraczał więc te płacze że go unikali są dosyć śmieszne.
 Autor komentarza: Spartacus
Data: 19-03-2019 15:43:57 
Najważniejsze, że zapowiada się świetna walka, reszta to tylko dodatek. Wyjdzie do siebie dwóch niepokonanych zawodników. Wszystko się może zdarzyć.
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 19-03-2019 15:57:53 
Skoro już Miller wziął sprawy w swoje ręce, załatwił sobie walkę z AJ, to już może przestać robić z siebie idiotę każdą wypowiedzią...
 Autor komentarza: wiegro9923
Data: 19-03-2019 16:08:06 
ciezki nokaut bedzie na Milerze
 Autor komentarza: ShannonBriggs
Data: 19-03-2019 17:52:30 
Miller będzie bardzo niewygodny dla Joshuy, to nie jest malutki Povetkin którego wystarczyło przytrzymać aby wyłączyć mu większość atutów tylko kawał dzikiej świni która boksuje nieszablonowo. Już stary Takam pokazał, że da się wymieniać ciosy z Joshua, a toporny Whyte pokazał, że da się go naruszyć. Waga ciężka jest wyrównana i żaden z trzech gigantów nie jest nieosiągalny dla reszty ścisłej czołówki.
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 19-03-2019 18:57:52 
iron4 niestety ale ty,baranku Boży swoją głupota udowadniasz niższość białej rasy
No chyba ze jesteś jakimś brudasem,to by dużo wyjaśniało ...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.