Archiwum wiadomości z dnia: 2018-07-03

 BUATSI POWALCZY O SWÓJ PIERWSZY TYTUŁ

Joshua Buatsi (6-0, 4 KO) to jedna z największych nadziei brytyjskiego boksu w kategorii półciężkiej. 25-letni pięściarz z ghańskimi korzeniami kolejny pojedynek stoczy 28 lipca na undercardzie gali Whyte vs Parker w Londynie i wiadomo już, że przy tej okazji będzie miał okazję do wywalczenia swojego pierwszego zawodowego trofeum.DOGBOE BRONI SIĘ 25 SIERPNIA

25 sierpnia gdzieś na terenie Stanów Zjednoczonych do pierwszej obrony mistrzowskiego tytułu organizacji WBO w wadze super koguciej przystąpi Isaac Dogboe (19-0, 13 KO). Rywalem pięściarza z Ghany będzie Hidenori Otake (31-2-3, 14 KO).
PRZYPOMNIAŁ O SOBIE ANDRIEJ FIEDOSOW

Andriej Fiedosow (30-3, 25 KO) wygrał turniej Boxcino w wadze ciężkiej, organizowany przez stację ESPN, potem zdobył regionalny pas WBA Fedelatin, wskoczył w rankingi, po czym zniknął na dwa lata. Mocno bijący Rosjanin tak jak zaskakująco zapadł się pod ziemię, tak równie zaskakująco wrócił szybką czasówką.
PRICE GOTÓW W PRZYSZŁOŚCI ZMIERZYĆ SIĘ Z FURYM

Davidowi Price'owi (22-5, 18 KO) nie wiedzie się ostatnio najlepiej, ale brązowy medalista olimpijski z Pekinu nie załamuje rąk i powróci między liny 27 lipca w Boltonie walką ze słabszym rywalem. 34-latkowi wciąż marzą się jednak jeszcze wielkie pojedynki i nie wyklucza on w przyszłości skrzyżować rękawic z powracającym do gry Tysonem Furym (26-0, 19 KO).