PATRYK SZYMAŃSKI TRENUJE POD OKIEM GMITRUKA

Patryk Szymański (19-0, 10 KO) na początku roku rozpoczął współpracę z Ismailem Salasem, ale do najbliższej walki przygotuje go inny trener, dobrze Wam znany Andrzej Gmitruk.

Pięściarz z Konina zapowiedział kilka tygodni temu, że zamierza na stałe przejść z kategorii junior średniej do średniej. Mówiło się wtedy, że przeciwnikiem Polaka podczas lipcowej gali w USA będzie Wale Omotoso (27-3, 21 KO), potem jednak temat nieco ucichł.

Szymański rozpoczął w Warszawie przygotowania do kolejnego występu, właśnie pod okiem Gmitruka, o czym poinformował sam Patryk na jednym z portali społecznościowych. "Do następnej walki przygotowywał będę się pod okiem trenera Andrzeja Gmitruka" - napisał.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Klokliklosz
Data: 03-07-2018 15:33:44 
Życzę sukcesów
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 03-07-2018 16:05:38 
Podczas ostatniej gali podopieczni Gmitruka słabo wyglądali. Ugonoh przez dwie rundy nie zadał ani jednego celnego ciosu. Najmnan po konsultacjach przestraszony nawet nie podjął próby ataku a Szpilka przeboksowal 10 rund z gościem który nie zadaje ciosów. Trener po zmianie obozu mocno loty obniżył nawet jako komentator to już nie ten sam człowiek który wcześniej podczas gal błyszczał fachową wiedzą trenerską teraz boi się odezwać i słucha gościa który mógłby mu buty czyścić. Zresztą nawet na sali miał burdel, Szpilka na trening przychodził z psami, więcej było wywiadów niż treningów co zresztą było widać podczas walk. Za mało jakości za dużo gwiazdorzenia Panie trenerze.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 03-07-2018 16:27:33 
@Bromantan

Co innego można powiedzieć na podstawie ostatnich walk Mastera czy ostatniej walki Sukęckiego.
 Autor komentarza: Furmi
Data: 03-07-2018 16:37:32 
A ja myślałem, że ostatnia walka Masternaka to jednak bardziej zasługa Zygmunta Gosiewskiego ;)
 Autor komentarza: teanshin
Data: 03-07-2018 17:58:01 
Gmitruk odmówił Borkowi bo rzekomo nie miał czasu na trenowanie chłopaków a teraz wziął pod skrzydła jeszcze jednego. Świetny ruch, Borek musi wiedzieć że nie jest królem Polski. Co do samego Szymańskiego, to fajny chłopak ale boksersko jest po prostu póki co przeciętny, może Gmitruk coś z niego wykrzesa.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 03-07-2018 19:43:04 
@Furmi
Na pewno miał swój udział.

Dla mnie największy arsenał pokazał w przedostatniej walce.

@teanshin
Może Gmitruk stanowił część transferu do TVP razem z grupą Wasilewskiego.
 Autor komentarza: smalllbulll
Data: 05-07-2018 10:27:28 
nie sadzę żeby szymański cokolwiek osiągnął
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.