Archiwum wiadomości z dnia: 2018-07-02

 
DE LA HOYA: CANELO ZROBI Z GOŁOWKINEM TO CO JA Z MAYORGĄ

Kiedyś Ricardo Mayorga swoimi wypowiedziami mocno zalazł za skórę Oscarowi De La Hoyi. Teraz Giennadij Gołowkin (38-0-1, 34 KO) równie mocno wkurzył Saula Alvareza (49-1-2, 34 KO). Panowie spotkają się po raz drugi 15 września w Las Vegas, a szef grupy Golden Boy Promotions zapowiada, że Canelo ukarze swojego rywala tak samo jak on dwanaście lat temu Mayorgę.
JOE SMITH JR RZUCA WYZWANIE KOWALIOWOWI

W sobotni wieczór szybkim nokautem udanie wrócił Joe Smith Jr (24-2, 20 KO). Pogromca Andrzeja Fonfary i Bernarda Hopkinsa ma nadzieję, że wkrótce uda się doprowadzić do jego spotkania z innym wielkim puncherem tego limitu, mistrzem WBO wagi półciężkiej, Siergiejem Kowaliowem (32-2-1, 28 KO).LEWIS: JOSHUA POWINIEN ODPUŚCIĆ, PODZIAŁ 60/40 BYŁBY SPRAWIEDLIWY

Nic nie wyszło z negocjacji walki pomiędzy Anthonym Joshuą (21-0, 20 KO) a Deontayem Wilderem (40-0, 39 KO) o wszystkie cztery pasy wagi ciężkiej. Obie strony oskarżają się nawzajem za fiasko tych rozmów, ale gdy nie wiadomo o co chodzi, to zazwyczaj chodzi o pieniądze. Dlatego też Lennox Lewis, zunifikowany mistrz sprzed lat, namawia swojego rodaka, by poszedł na ustępstwa.