DE LA HOYA: CANELO ZROBI Z GOŁOWKINEM TO CO JA Z MAYORGĄ

Kiedyś Ricardo Mayorga swoimi wypowiedziami mocno zalazł za skórę Oscarowi De La Hoyi. Teraz Giennadij Gołowkin (38-0-1, 34 KO) równie mocno wkurzył Saula Alvareza (49-1-2, 34 KO). Panowie spotkają się po raz drugi 15 września w Las Vegas, a szef grupy Golden Boy Promotions zapowiada, że Canelo ukarze swojego rywala tak samo jak on dwanaście lat temu Mayorgę.

- On zapłaci za każde wypowiedziane słowo. Chcę mu urwać głowę, walka będzie dzięki temu dużo lepsza - zapowiada Meksykanin. Wtóruje mu jego promotor.

- Canelo musi znokautować Gołowkina, bo dzięki temu udowodni, że naprawdę jest najlepszy na świecie. Po tym wszystkim co Gołowkin opowiadał, rewanż będzie miał podtekst personalny. Saul da z siebie wszystko i jestem pewien, że znokautuje Gołowkina. Wypowiedzi rywala mocno go dotknęły. To przypomina mi moją walkę z Mayorgą. Canelo zrobi z nim dokładnie to samo, co ja zrobiłem właśnie z Mayorgą - zapowiada "Złoty Chłopiec".

WSZYSTKO O REWANŻU GOŁOWKIN vs CANELO >>>

- W pierwszym pojedynku Saul okazywał przeciwnikowi trochę za dużo respektu. Tym razem od początku da z siebie wszystko, a przecież wiek stoi po jego stronie. Po tym, jak Gołowkin okazał mu brak szacunku, Canelo go tym razem znokautuje - dodał De La Hoya.

Kazach wniesie do ringu w T-Mobile Arena pasy WBA i WBC wagi średniej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Meehaw
Data: 02-07-2018 19:45:18 
Niech choć na chwilę wrzucić inny bieg niż wsteczny, to ryzyko oberwania czegoś na miskę rośnie do kwadratu. Saul może spróbować unikać i kontrować. Jeśli będzie cchciał przejmować inicjatywę...krzywdy Gołowkinowi nie wyrządzi. Gołowkin ostatnio zwolnił, stracił timing, stracił cierpliwość.
 Autor komentarza: alvaro9
Data: 02-07-2018 20:08:45 
Ciekawe czy to tylko zagrywka pod publiczkę, czy on serio uważa, że Rudzielec jest w stanie znokautować Gołowkina? Przecież on ma łeb jak Wach, równie dobrze mógłby wyjść do Joshuy czy Wildera i by desek nie zaliczył, to o jakim nokaucie Oskarek mówi? Chyba, że o takim "spektakularnym" przerwaniu walki przez sędziego w trakcie jakiejś chwilowej nawałnicy Canelo, podczas której Gieni by się nawet w głowie nie zakręciło... W sumie u tego oszusta De La H*ja wszystko możliwe
 Autor komentarza: puncher48
Data: 02-07-2018 20:18:47 
Nie Ma Zbója nakręca bredniami atmosferę przed pojedynkiem, im więcej pitolenia i kontrowersji, tym pulchniejsze

konto po walce u każdego maczającego w tym przedstawieniu palce.
 Autor komentarza: Klokliklosz
Data: 02-07-2018 20:58:03 
De la Huja niedługo zapewne stwierdzi że Canalio zrobi mu dziecko
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 02-07-2018 22:52:04 
canelo nakoksowany jak swinia wyprowadzil cios zycia idealnie na szczeke ggg i nie zrobil na nim najmniejszego wrazenia, wiec ja spytam czy? wniesie krowe z ktorej mieso podjadal i rzuci nia w ggg jak ten bedzie odwrociony? Oskar wie ze jego narod to debile lykaja to i kupia ppv wiec lanie na cynamonku sie oplaci i tak
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 02-07-2018 22:52:52 
co do robienia dzieci slyszeliscie kawal roku??

dlaczego zimnoch chce teraz juz walki ze spzilka?
bo zbudowal dom, posadzil drzewo i chce teraz aby ktos mu dziecko zrobil :)
 Autor komentarza: czempionn
Data: 02-07-2018 23:10:50 
DObre Maniek, nie słyszałem ale w sumie trzyma się kupy. :D
 Autor komentarza: Apprentice
Data: 02-07-2018 23:31:38 
Canobuterol będzie lepszy niż w pierwszej walce a GGG może być gorszy ale nokaut - magik białej rozrywki ma pewnie jakiś plan, TKO przez rozcięcie wchodzi w grę albo jakieś przerwanie haha będą jaja to czuć w tej walce ...
 Autor komentarza: MLJ
Data: 02-07-2018 23:44:29 
Porownywanie GGG do Mayorgi to spora obelga dla tego pierwszego.. Ricardo to był pajac ze świetnym trashtalkingiem i tylko solidna szczeną.
ODLH zrobił z niego wydmuszke, deklasując pieściarsko na wszystkie mozliwe sposoby.,
 Autor komentarza: MICHAELMOORER
Data: 04-07-2018 07:18:59 
Rudy bedzie spie..lał bardziej niz w 1 walce i będzie sie modlił by dotrwać do ostatniej rundy , gdyz karty punktowe sa juz wypełnione. Bieganie z takim zawodnikiem jak Gienia wymaga nie lada kondycji wiec leki na astme będa brane albo winstrol
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.