PACQUIAO: ARUM TO STARY CZŁOWIEK, ZIGNORUJCIE GO

Manny Pacquiao (59-7-2, 38 KO) stanowczo zaprzeczył pogłoskom, jakoby jego planowana na 15 lipca walka z Lucasem Martinem Matthysse (39-4, 36 KO) miała zostać odwołana.

O możliwym odwołaniu pojedynku w Kuala Lumpur mówił niedawno Bob Arum, wieloletni promotor Filipińczyka. Panowie nadal ze sobą współpracują, ale gali w Malezji nie promuje Top Rank - stajnia Aruma, tylko grupa MP Promotions, na czele której stoi 39-letni pięściarz.

Jako powód możliwego odwołania walki Arum podawał fakt, że stajnia Pacquiao zalegała z opłatami.

- MP Promotions zajęła się już kwestiami finansowymi. W ubiegły poniedziałek wysłaliśmy wstępną płatność grupie Golden Boy Promotions i obozowi Matthysse. Pozostała część kwoty zostanie przelana we wcześniej ustalonym terminie - oświadczyła grupa słynnego pięściarza.

Obóz Pacquiao jest zły na Aruma z powodu jego wypowiedzi, ale filipiński zawodnik doradził swoim współpracownikom, żeby nie wdawali się w mediach w utarczki słowne z 86-letnim promotorem. Dziennikarze słyszeli ponoć, jak "Pac Man" mówi swoim wspólnikom: - Po prostu go zignorujcie. To już stary człowiek, uszanujmy go.

W stawce pojedynku Pacquiao-Matthysse znajdzie się należący do Argentyńczyka tytuł regularnego mistrza WBA w wadze półśredniej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: beniaminGT
Data: 02-07-2018 18:04:16 
Stary, ale Paca wykiwał.
 Autor komentarza: marcinm
Data: 02-07-2018 22:48:32 
Bo Pac raczej inteligentny nie jest. Stary żyd na nim zarobił miliony w czasie gdy uciekł od niego czarnoskóry, samozwańczy TBE. Gdyby Pac mial troche oleju w glowie to mógłby pobudować dużo więcej bud dla swoich rodaków i płacić podatki :P. a tak serio, w tym przypadku wypowiedź Mannego jest trafna. Nie obrazil, stwierdzil fakty i mozna powiedziec ze okazal szacunek dla wieloletniego pracodawcy.
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 02-07-2018 22:55:50 
on dopiero paca chce wykiwac bo chce go rzucic na lomo albo crawforda
 Autor komentarza: BEREAL666
Data: 03-07-2018 11:44:35 
A TY KIM JESTES MORDA JAK DZIADEK SKRZAT, PRZYGADAŁ KOCIOŁ BUAHAHA
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.