WALKA PACQUIAO ZAGROŻONA, MATTHYSSE MOŻE BOKSOWAĆ Z CRAWFORDEM

Wciąż nie ma pewności, czy dojdzie do walki Manny'ego Pacquiao (59-7-2, 38 KO) z Lucasem Martinem Matthysse (39-4, 36 KO). Jeśli zostanie odwołana, Argentyńczyk zaboksuje być może z mistrzem WBO w wadze półśredniej Terence'em Crawfordem (33-0, 24 KO).

Pojedynek Pacquiao-Matthysse ma się odbyć 15 lipca w Kuala Lumpur. MP Promotions, stajnia filipińskiego pięściarza, która promuje galę, zalega jednak z opłatami, w tym z dużą częścią gaży dla Matthysse, którą miała zdeponować już ponad miesiąc temu. Chodzi ponoć o dwa miliony dolarów.

Promująca Argentyńczyka grupa Golden Boy Promotions nie komentuje tych doniesień, ale poinformowała, że Matthysse cały czas trenuje w Indio w Kaliforii ze swoim szkoleniowcem Joelem Diazem.

- Nie wiem, co się stanie z tą walką, ale jeśli do niej nie dojdzie, to będę chciał porozmawiać z Golden Boy o skonfrontowaniu Matthysse z Crawfordem - powiedział Bob Arum, wieloletni promotor Pacquiao, którego stajnia Top Rank odpowiada za dystrybucję lipcowej gali w amerykańskiej telewizji.

Powrót Crawforda na ring wstępnie planowany jest na 13 października w CenturyLink Center w Omaha, rodzinnym mieście Amerykanina. W grę wchodzą też jednak terminy listopadowe i grudniowe w innej lokalizacji. Poza Matthysse jedną z opcji dla Crawforda jest niepokonany Jose Benavidez Jr (27-0, 18 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MICHAELMOORER
Data: 21-06-2018 17:15:54 
Pacman już dawno po prime . Skonczył go Juan Manuel Marquez 6 lat temu cieżkim KO. Nie wiem czego on jeszcze w ringu szuka jak mało trenuje na takim poziomie. MatthySse ma czym przylożyc wiec zapowiada się kolejne cięzkie KO.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.