Archiwum wiadomości z dnia: 2018-05-15

 


III MEMORIAŁ ZBIGNIEWA PIETRZYKOWSKIEGO - WILKOWICE

Kibice boksu olimpijskiego powinni zarezerwować sobie czas i dotrzeć w niedzielę do w przepięknej Hali w Wilkowicach, gdzie odbędzie się trzecia edycja Memoriału Zbigniewa Pietrzykowskiego pod patronatem wspaniałego pięściarza i wielkiego sercem człowieka - Mariana Kasprzyka. Dzięki takim ludziom pamiętamy o boksie. Dzięki takim imprezom, na które docieramy z naszymi kamerami, zapełniają się zawodowe, wielkie ringi.


WIDEO: NORBERT DĄBROWSKI SZYKUJE SIĘ DO TRZECIEJ WALKI Z TALARKIEM

Dwie pierwsze walki Norberta Dąbrowskiego (21-7-2, 9 KO) i Roberta Talarka (20-12-2, 13 KO) były bardzo ciekawe. Na ten moment jest remis - obaj wygrali po razie. Za dziesięć dni panowie dopełnią trylogię, mierząc się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Na rozgrzewkę prezentujemy Wam urywki treningu 'Norasa', który chce zrewanżować się Talarkowi za porażkę sprzed jedenastu miesięcy. Zapraszamy!
MANGUIA NA CELOWNIKU OMARA CHAVEZA

Jaime Munguia (29-0, 25 KO) z miejsca stał się nowym ulubieńcem meksykańskich kibiców, kiedy w niedzielę nad ranem czasu polskiego zdemolował Sadama Alego i zdobył tytuł mistrza świata wagi junior średniej federacji WBO. A co Meksykanie lubią najbardziej? Walki swoich rodaków.
RAFAŁ JACKIEWICZ W LIPCU WE WROCŁAWIU ZAATAKUJE PAS WBF

Rafał Jackiewicz (49-18-2, 22 KO) miał ambitny plan, by 25 maja na Stadionie Narodowym zakończyć karierę walkami w trzech formułach - boksie, MMA oraz kickboksie. Nie udało się. Zamarzył więc sobie, by w ostatnim występie zdobyć pas federacji WBF. Również się nie udało. Ale Rafał i tak dopnie swego, tylko w dłuższej perspektywie.ZESPÓŁ HURDA CHCE WALKI Z BROOKIEM

Ernesto Rodriguez, trener Jarretta Hurda (22-0, 15 KO), chciałby zobaczyć swojego podopiecznego w potyczce z Kellem Brookiem (37-2, 26 KO), który niedawno awansował na stałe do limitu wagi junior średniej. Amerykanin pokonując w zeszłym miesiącu Erislandy Larę zunifikował pasy IBF i WBA.PACQUIAO: CHCĘ REWANŻU Z MAYWEATHEREM!

Manny Pacquiao (59-7-2, 38 KO) wyraził wstępne zainteresowanie spotkaniem z Wasylem Łomaczenką, ale najchętniej wyszedłby do rewanżu z Floydem Mayweatherem Jr (50-0, 27 KO). Problem w tym, że 'Pięknisia' raczej nie da się już ściągnąć ze sportowej emerytury.