OBÓZ BELTRANA ZAINTERESOWANY WALKĄ Z ŁOMACZENKĄ

Obóz mistrza WBO w wadze lekkiej Raymundo Beltrana (35-7-1, 21 KO) jest otwarty na walkę unifikacyjną z Wasylem Łomaczenką (11-1, 9 KO). Pojedynek może się odbyć 25 sierpnia na przedmieściach Los Angeles.

- Oglądaliśmy walkę [Łomaczenki z Jorge Linaresem] i wiemy o dostępnych opcjach. Z chęcią o wszystkim porozmawiamy. Ray nigdy nikogo nie unikał, a Mikey Garcia ma już w planach walkę z Robertem Easterem - oznajmił Steve Feder, menedżer Beltrana, nawiązując do Garcii, innego czołowego zawodnika kategorii średniej.

- Wybór w tej sytuacji jest oczywisty. Zobaczymy, co dla nas szykuje Top Rank. Raya nie napawa lękiem ktoś, o kim się mówi, że jest najlepszy na świecie, bo on był już w ringu z każdym. Nie zapominajcie, że przeboksował dwanaście rund z Crawfordem. To jedyny spośród ostatnich rywali Crawforda, którego nie zdołał on znokautować. A teraz Crawford walczy już w wadze półśredniej. To pokazuje, że Ray poradzi sobie ze wszystkimi - dodał.

36-letni Meksykanin zdobył wakujący pas WBO 16 lutego, zwyciężając na punkty Paulusa Mosesa. Łomaczenko dzierży tytuł WBA, który w miniony weekend odebrał Linaresowi.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.