DIB I FARMER NA PRZEŁOMIE LIPCA I SIERPNIA O WAKUJĄCY PAS IBF

Na dobę przed zaplanowanym przetargiem Sean Gibbons - doradca Billy'ego Diba (43-4, 24 KO), oraz Lou DiBella - promotor Tevina Farmera (25-5-1, 5 KO), doszli do porozumienia w sprawie organizacji walki o wakujący tytuł mistrza świata federacji IBF kategorii junior lekkiej, czy też jak kto woli super piórkowej.

Pojedynek odbędzie się w Sydney, czyli ojczyźnie Diba. Australijczyk w przeszłości piastował pas IBF dywizji piórkowej. Z kolei Amerykanin jedną z czterech porażek poniósł z rąk Kamila Łaszczyka. To było sześć lat temu. Niestety kariera Kamila stoi w miejscu, natomiast Farmer podejdzie do już drugiej walki o mistrzostwo świata.

Są dwie możliwe daty tej potyczki - 28 lipca i ta bardziej prawdopodobna - 4 sierpnia.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: TheShadowOne
Data: 15-05-2018 13:13:47 
Jak dla mnei nie do końca sprawiedliwie jest Farmer traktowany przez IBF. Mało tego że z Ogawą sędziowie go wydymali z punktacją to jeszcze Japoniec był na koksie. W takiej sytuacji Farmer powinien zwyczajnie wejść w posiadanie tego tytułu
 Autor komentarza: Furmi
Data: 15-05-2018 16:44:06 
Zapoznaj się ze statusem i regułami. Nie ma takiej opcji. Zresztą co ma federacja do punktacji sędziów czy wpadki dopingowej?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.