Archiwum wiadomości z dnia: 2017-12-16

 WBA POTWIERDZA - POWIETKIN CHALLENGEREM DLA JOSHUY

Teoretycznie było to wiadomo już wcześniej, ale zaraz po wygranej Aleksandra Powietkina (33-1, 23 KO) nad Christianem Hammerem (22-5, 12 KO) federacja World Boxing Association potwierdziła, że od teraz Rosjanin jest oficjalnym pretendentem do mistrzostwa świata wagi ciężkiej. Przypomnijmy, że na tronie WBA zasiada Anthony Joshua (20-0, 20 KO).
ZWYCIĘSTWA MOLINY, VARGASA I JAMESA

John Molina Jr (30-7, 24 KO) po raz kolejny udowodnił, że choć może wielkim zawodnikiem nie jest, to na pewno jednym z najchętniej oglądanym. Po kolejnym thrillerze dwukrotny pretendent do mistrzowskiego pasa odprawił Iwana Redkacza (20-4-1, 16 KO).


DZIŚ W NOCY BITWA LEMIEUX vs SAUNDERS

Dziś w nocy na ringu w kanadyjskim mieście Laval dojdzie do rywalizacji dwóch czołowych wojowników dywizji średniej. W walce wieczoru naprzeciw siebie staną czempion federacji WBO Billy Joe Saunders (25-0, 12 KO) oraz lokalny ulubieniec, były mistrz świata David Lemieux (38-3, 33 KO).


MIKOŁAJKOWA GWARDIA WROCŁAW

O 11 staruje półfinał Międzynarodowego Turnieju o Złotą Rękawicę Wisły, ale Ci zawodnicy którzy jeszcze nie mogą mierzyć się w prestiżowych zawodach jak ten w Krakowie, maja szansę 'Mikołajkowej' konfrontacji na ringu w najbardziej klimatycznej świątyni boksu (Warszawa została wyeliminowana) - oczywiście 'Wrocławska Hala Gwardii' Krupnicza 15. Adres znany wszystkim kibicom pięściarstwa. Zestawienie walk w rozwinięciu.