Archiwum wiadomości z dnia: 2017-10-17

 


WIDEO: WALKA GOŁĘBIEWSKI vs SMAGIEŁ (-75kg)

Wczoraj Bartosz Gołębiewski (KKB RUSHH Kielce) zastopował rywala w pierwszej rundzie. Dziś - w swoje urodziny, odprawił Pawła Smagieła (KS Bombardier Gdynia) także w pierwszej odsłonie. Jak na aktualnego mistrza Polski seniorów przystało. Dwie walki i łącznie pięć minut spędzonych na ringu w Koninie. Gołębiewski idzie na złoto.WIDEO: WALKA CICHY vs FLIS (-69kg)

Patryk Cichy (Niezrzeszony - Poznań) to tegoroczny wicemistrz Polski w gronie seniorów, a niewiele brakowało, by został wyeliminowany już w pierwszej walce 'młodzieżówki'. Twardy opór postawił mu Patryk Flis (Copacabana Konin), ulegając niejednogłośną decyzją sędziów.


GASIJEW CHCE BYĆ JAK TYSON

Już w najbliższą sobotę będziemy mieli kolejną polską noc w Newark. Niewątpliwie najtrudniejsze zadanie z naszych pięściarzy będzie miał Krzysztof Włodarczyk (53-3-1, 37 KO), który stanie w szranki z Muratem Gasijewem (24-0, 17 KO). Mistrz świata federacji IBF zakończył już przygotowania do starcia z naszym "Diablo".

WIDEO: WALKA KUŹDZIEŃ vs WIKTORZAK (-75kg)

To mała niespodzianka, bo przecież Sebastian Wiktorzak (BKS Olimp Szczecin) dwa lata temu stał na najniższym podium Mistrzostw Europy u-19, a Kamil Kuździeń (KS Start Częstochowa) to wciąż mało doświadczony zawodnik. Mimo wszystko to właśnie pięściarz z Częstochowy zyskał uznanie u wszystkich sędziów. Obejrzyjcie ich walkę eliminacyjną MMP 2017.