Archiwum wiadomości z dnia: 2017-09-08

 


TONY YOKA POZNAŁ NAZWISKO DRUGIEGO RYWALA

Znakomity Tony Yoka (1-0, 1 KO), mistrz świata i olimpijski w wadze super ciężkiej, wkrótce ma nawiązać do tradycji swoich wielkich poprzedników i powalczyć o najwyższe laury w gronie zawodowców w królewskiej kategorii. Po udanym debiucie, Francuz kolejny bój stoczy 14 października w Paryżu. Właśnie poznał nazwisko rywala.WIDEO: GEVOR W LIMICIE, THOMAS ZBYT CIĘŻKI

Isiah Thomas (15-1, 6 KO) sporo przekroczył limit kategorii cruiser. Jego rywal - Noel Gevor (22-1, 10 KO), zmieścił się dokładnie w górnej granicy wynoszącej 90,7 kilograma. To pierwsza walka rezerwowa turnieju WBSS. Dwoma innymi rezerwowymi są Krzysztof Głowacki (30 września w Rydze) i Mateusz Masternak (21 października w Newark). Poniżej wideo z ważenia Thomasa oraz Gevora.


XII MMŚ 2017 - ZACIĘTE BOJE KOBIET O FINAŁ

Równe pojedynki, emocjonujące do ostatnich sekund, niejednogłośne decyzje i łzy goryczy po przegranych walkach - tak wyglądają półfinały w boksie kobiet. Wszystko to mogliśmy śledzić dzięki bezpośredniej relacji, a teraz przenieśmy na 'papier' wyniki wszystkich piątkowych starć - mocno obsadzonych Międzynarodowych Mistrzostw Śląska w Gliwicach.
WAŻENIE: ALEKSANDER USYK vs MARCO HUCK (WIDEO)

Marco Huck (40-4-1, 27 KO) zanotował 90,2 kilograma, natomiast Aleksander Usyk (12-0, 10 KO) niewiele więcej - 90,5 kilograma, przed jutrzejszą walką o półfinał turnieju WBSS i tytuł mistrza świata kategorii cruiser federacji WBO. Obaj wyglądali dziś wybornie na ceremonii ważenia, zresztą zobaczcie sami!#SUPERFLY - CZY POTWÓR Z JAPONII PODBIJE NOWY KONTYNENT?

Czy przypominacie sobie, kiedy ostatni raz na jednej gali wystąpiło aż pięciu najlepszych pięściarzy z tej samej, szalenie mocno obsadzonej wagi? Kiedy ostatni raz tej samej nocy w tym samym miejscu na ring wyszło aż trzech zawodników zaliczanych do najlepszej piętnastki bez podziału na kategorie? Nowożytna historia boksu nie pamięta takiego przypadku.