Archiwum wiadomości z dnia: 2017-09-07

 


NA ŻYWO: XII MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA

Dziś poznamy wszystkie medalistki zapoczątkowanych dwanaście lat temu zawodów - Międzynarodowych Mistrzostw Śląska Kobiet w Boksie. Kontrowersyjne w oczach wielu kibiców wciągnięcie płci pięknej między liny, ma sporą rzeszę sympatyków. Kobiecą odmianę boksu postarają się przybliżyć komentujący na żywo ekspert Piotr Jagiełło oraz sędzia boksu zawodowego Włodzimierz Kromka. Walki z dwóch ringów w rozwinięciu.


SANCHEZ: 'GGG' MOŻE ZOSTAĆ NAJWIĘKSZYM WOJOWNIKIEM ŚWIATA

Stawka walki Saula Alvareza (49-1-1, 34 KO) z Gennadijem Gołowkinem (37-0, 33 KO) jest niewątpliwie ogromna. Na szali zostaną położone tytuły WBC, WBA, IBF i IBO wagi średniej, a zwycięzcę być może będzie można uznać najlepszym pięściarzem bez podziału na kategorie. Trener Kazacha podkręca jeszcze atmosferę dodając, że wiktoria otworzy jego pięściarzowi drzwi do rzucenia na kolana nie tylko boksu, ale i całego świata sportów walki.
GOŁOWKIN vs ALVAREZ: AMIR KHAN STAWIA NA WYGRANĄ CANELO

Już tylko dziewięć dni zostało do mega walki na szczycie wagi średniej i zestawień P4P pomiędzy Saulem Alvarezem (49-1-1, 34 KO) a Giennadijem Gołowkinem (37-0, 33 KO). Siłę rażenia Canelo dobrze poznał znokautowany przez niego w szóstej rundzie Amir Khan (31-4, 19 KO). Anglik nie ukrywa, że stawia w tej konfrontacji właśnie na Meksykanina.