Archiwum wiadomości z dnia: 2017-08-26

 WIDEO: MAYWEATHER LŻEJSZY OD McGREGORA, OBAJ W LIMICIE

Za nami już oficjalne ważenie przed jutrzejszą wielką galą w Las Vegas, na której Floyd Mayweather Jr (49-0, 26 KO) zmierzy się z największą gwiazdą mieszanych sztuk walki, Conorem McGregorem. Kary za ewentualne przekroczenie wynoszącego 154 funty limitu były drakońskie, więc obaj zawodnicy ze zrobienia wagi wywiązali się wzorcowo.

RAFAŁ JACKIEWICZ WYPUNKTOWAŁ SKRZYPCZYŃSKIEGO

W głównej walce wieczoru gali w Kałuszynie Rafał Jackiewicz (49-17-2, 22 KO) pokonał Sebastiana Skrzypczyńskiego (12-15-2, 5 KO). To był wstęp do pożegnania utytułowanego pięściarza z Mińska Mazowieckiego w grudniu. Wtedy ma stoczyć stoczyć trzy walki na jednej gali w trzech formułach - boksie, kickboksie i MMA. I wtedy odejdzie.NA ŻYWO: GALA W KAŁUSZYNIE - JACKIEWICZ vs SKRZYPCZYŃSKI

Zaczynamy! Przed nami gala w Kałuszynie, transmitowana na żywo na łamach BOKSER.ORG. Najpierw cztery walki boksu olimpijskiego, a następnie cztery zawodowców. Ciekawy debiutant kategorii cruiser - Bartłomiej Krasuski, spotka się z Mareksem Kovalevskisem (2-21-2, 1 KO), Piotr Budziszewski (1-0, 1 KO) powalczy z Tomaszem Domalewskim, perspektywiczny Jordan Kuliński (4-0-1, 1 KO) zmierzy się z doskonale znanym na polskich ringach Białorusinem Rusłanem Rodziwiczem (14-22, 14 KO), a w głównym daniu Rafał Jackiewicz (48-17-2, 22 KO) spotka się z innym weteranem, Sebastianem Skrzypczyńskim (12-15-2, 5 KO). Zapraszamy!

COTTO I KAMEGAI W LIMICIE (WIDEO)

Zarówno Miguel Cotto (40-5, 33 KO) jak i Yoshihiro Kamegai (27-3-2, 24 KO) zmieścili się w wymaganym limicie 154 funtów, czyli 69,85 kilograma, przed jutrzejszą walką o wakujący tytuł mistrza świata federacji WBO dywizji junior średniej.
McGREGOR I MAYWEATHER JR ZGODNIE ZAPOWIADAJĄ NOKAUT

- On wyglądał na ważeniu jak kupa g...a. Nigdy nie widziałem go w tak słabej formie - krzyczał po ceremonii ważenia Conor McGregor, który wciąż przekonuje niedowiarków, że za kilkanaście godzin znokautuje wielkiego Floyda Mayweathera Jr (49-0, 26 KO) i podbije świat boksu, tak jak wcześniej podbił rynek MMA.


(PRZED)OSTATNIE TANGO W CARSON

W sobotnią noc trochę w cieniu wielkiego show Floyda Mayweathera Jr (49-0, 26 KO) i Conora McGregora odbędzie się jeden z ostatnich występów wspaniałego Miguela Cotto (40-5, 33 KO). Uwielbiany przez kibiców na całym świecie portorykański wojownik podczas walki wieczoru w mieście Carson skrzyżuje pięści z Japończykiem Yoshihiro Kamegai (27-3-2, 24 KO). Stawką tej bitwy będzie wakujący pas WBO kategorii junior średniej.