UDANY DEBIUT KRASUSKIEGO, WYGRANA BUDZISZEWSKIEGO

Podczas trwającej gali w Kałuszynie debiutujący na ringach zawodowych, a mający w swoim dorobku kilka medali Mistrzostw Polski, Bartłomiej Krasuski (1-0) pokonał Mareksa Kovalevskisa (2-22-2, 1 KO).

Bartek w pierwszej rundzie trafił rywala najpierw prawym sierpowym, a później prawym krzyżowym. W drugiej, gdy przeciwnik chciał chaotycznie zaatakować, Polak skontrował go bezpośrednim prawym, posyłając na deski. Po liczeniu do ośmiu Łotysz cofnął się do głębokiej defensywy, więc Bartek musiał częściej szukać ciosów na korpus. Takie akcje miały swoją wymowę, były jednak zbyt rzadkie.

Nowy nabytek stajni Fight Events wydłużył serię w trzeciej odsłonie i znów przewrócił oponenta na deski. Boksował jednak w dość jednostajnym tempie, czym dawał szansę odpoczywać bezradnemu tak naprawdę Kovalevskisowi. Tak mijały kolejne minuty i gdy zabrzmiał ostatni gong, to pokonany Łotysz bardziej cieszył się niż tryumfujący debiutant. Punktacja mogła być tylko jedna - 40:34 na korzyść Krasuskiego.

Wcześniej Piotr Budziszewski (2-0, 1 KO) pokonał na dystansie czterech rund innego debiutanta, Tomasza Domalewskiego (0-1).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.