MAKABU NOKAUTUJE - WYNIKI PIĄTKOWEJ NOCY

Zanim zacznie się gorączka gali Mayweather vs McGregor, powróćmy na moment do wczorajszego dnia. Bo w piątkowy wieczór odbyło się kilka ciekawych potyczek godnych odnotowania.

Jeden z najmocniej bijących pięściarzy kategorii junior ciężkiej - Ilunga Makabu (21-2, 20 KO), znokautował w czwartej rundzie Mussę Ajibu (28-10-5, 24 KO). To już druga "czasówka" reprezentanta Kongo od momentu niespodziewanej porażki z Tonym Bellew.

James McKenzie Morrison (12-0-2, 11 KO) - jeden z dwóch boksujących synów nieżyjącego już mistrza wagi ciężkiej Tommy'ego Morrisona, nie ma może talentu ojca, ale bije równie mocno. Przekonał się o tym zastopowany w półtora minuty Roberto White (6-9, 6 KO).

LaRon Mitchell (16-0, 14 KO) był jednym z lepszych amatorów w USA wagi ciężkiej, ale stuknęło mu już 37 lat na karku i nie ma za dużo czasu. Póki co spotkał się z Mike'em Bissettem (14-10, 8 KO). W trzeciej rundzie posłał rywala trzykrotnie na deski, a w czwartej dokończył dzieła zniszczenia.

Caleb Truax (28-3-2, 18 KO) obniżył nieco loty, ale nazwisko wciąż ma rozpoznawalne. Pięściarz z Minnesoty zastopował na finiszu dziesiątego starcia KeAndrae Leatherwooda (20-5-1, 13 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.