Archiwum wiadomości z dnia: 2017-07-03

 DANIEL DUBOIS W SOBOTĘ POWALCZY O MŁODZIEŻOWY PAS WBC

Frank Warren nie rzuca słów na wiatr. Niedawno zarzekał się, że dopiero co zaczynający zawodową karierę Daniel Dubois (3-0, 3 KO) powinien wkrótce przejść na potyczki dziesięciorundowe. I choć jak dotąd nie boksował nawet minuty(!), znany brytyjski promotor dotrzymał słowa i już w sobotę zobaczymy jego zawodnika w potyczce zakontraktowanej na dziesięć starć.CHARLES MARTIN NABIERA ROZPĘDU

Jeden z najbardziej niespodziewanych mistrzów świata wagi ciężkiej w historii powoli wraca na właściwą drogę. Charles Martin (24-1-1, 22 KO) - bo o nim mowa, po utracie pasa IBF na rzecz Anthony'ego Joshuy pogubił się. Nie stronił od używek, nie trenował i został nawet postrzelony, ale w końcu wziął się w garść i niedługo znów zobaczymy go w akcji.


PETER FURY: BOKS TRACI NA NIEOBECNOŚCI TYSONA

Tyson Fury (25-0, 18 KO) czeka na ostateczne decyzje w sprawie kary za rzekomy doping, co może przyspieszyć jego powrót do sportu, bądź odsunąć go od boksu na dobre. Peter Fury - wujek i trener, który doprowadził go do mistrzostwa świata wagi ciężkiej, również nie może się doczekać powrotu swojego podopiecznego.