Archiwum wiadomości z dnia: 2017-05-19

 

JANUSZ PINDERA O MOŻLIWEJ WALCE SZPILKA vs KOWNACKI

Jeśli wierzyć w różne doniesienia, już 15 lipca na Brooklynie dojdzie do walki Artura Szpilki (20-2, 15 KO) z Adamek Kownackim (15-0, 12 KO), który od soboty rozpocznie sparingi z "Góralem" w Łomnicy. O sytuacji długo pauzującego "Szpili" oraz ewentualnej walce z Kownackim porozmawialiśmy z Januszem Pinderą. Zapraszamy.LANDOWSKI BOXING NIGHT X - ZOSTAŃ OLIMPIJCZYKIEM

To już 10. edycja cieszącego się coraz większą popularnością wydarzenia, które na stałe zagościło w kalendarzu bokserskich imprez Warszawy i Mazowsza. W ringu zaprezentują się zawodnicy boksu olimpijskiego i 'koneserzy pięściarstwa' - dobrze spędzony czas w klimatycznej atmosferze dobrej pięściarskiej zabawy.


WAŻENIE: MARCZAK vs HULIAKIEWICZ

Już jutro na gali TFC II "Tropical Fight Night" niepokonany Marcin Marczak (10-0, 4 KO) stanie przed największym wyzwaniem w karierze. Na jego drodze stanie utytułowany Siergiej Huliakiewicz (43-7, 17 KO). Zobaczcie, jak zawodnicy prezentowali się na ceremonii ważenia.
CRAWFORD I DIAZ W LIMICIE (WIDEO)

Terence Crawford (30-0, 21 KO) przystąpi jutro na ringu w Madison Square Garden do obrony pasów WBC i WBO, mierząc się z mistrzem olimpijskim z Pekinu, świetnie wyszkolonym Felixem Diazem (19-1, 9 KO). Dziś obaj zmieścili się w limicie kategorii junior półśredniej, wynoszącym 140 funtów.TOMASZ ADAMEK: KLUCZOWE BĘDĄ MOJE NOGI ORAZ SZYBKOŚĆ

Tomasz Adamek (50-5, 30 KO) nie myśli jeszcze o walkach o mistrzostwo świata, ale nie ukrywa, że nowy trener dał mu nowy impuls i natchnął w nim nowe nadzieje. Z "Góralem", mistrzem świata dwóch kategorii i pretendentem w trzeciej, porozmawialiśmy wczoraj w Osadzie Śnieżka w Łomnicy - o jego przygotowaniach oraz walce z Solomonem Haumono (24-3-2, 21 KO). Gala Polsat Boxing Night w Ergo Arenie w Gdańsku już 24 czerwca.

ŚWIECIE KOPALNIĄ DOBRYCH PIĘŚCIARZY

W miejscowej hali widowiskowo-sportowej spotkały się osoby, które przez wiele lat wspierały i do dziś wspierają świeckie pięściarstwo. Wyróżnienia otrzymało ponad 150 osób. Wyjątkowo uroczyście przebiegał jubileusz z okazji 30-lecia sekcji bokserskiej Wdy Świecie.


WAŻENIE: PODŁUCKI vs SHONIA

Na jutrzejszej gali TFC II "Tropical Fight Night" Piotr Podłucki (4-1, 2 KO) powróci po pierwszej porażce w karierze. Polak nie szuka walk na przetarcie i zmierzy się z twardym i doświadczonym Levanem Shonią (14-8, 10 KO). Zobaczcie, jak pięściarze prezentowali się na ceremonii ważenia.