FURY: LUDZIE WE MNIE ZWĄTPILI, CO MNIE JESZCZE BARDZIEJ NAKRĘCA

- Dam Joshui lekcję boksu. To wciąż ja jestem numerem jeden - przekonuje Tyson Fury (25-0, 18 KO), były mistrz świata WBA/WBO/IBF wagi ciężkiej. Powrót Anglika się przeciąga, ale co najważniejsze, on sam wziął się za siebie i zbija już zbędne kilogramy.

- Jestem pierwszym irlandzkim mistrzem wagi ciężkiej i czuję z tego powodu dumę. Bo choć urodziłem się w Anglii, to moi rodzice pochodzą z Irlandii. Zresztą w 2012 roku pokonując Martina Rogana zdobyłem mistrzostwo tego kraju - wspomina olbrzym z Wilmslow.

- Ci wszyscy chłopcy z pasami uważają się za mistrzów, a prawda jest taka, że najpierw musieliby pokonać mnie, aby szczycić się takim tytułem. W przyszłym roku, być może już w marcu, spotkam się z Joshuą. Oni mają pasy, ale magazyn The Ring właśnie mnie uważa za prawdziwego championa. Chcę udowodnić swoją klasę powrotem po dwóch latach i zwycięstwem nad tymi kulturystami. Wielu ludziom wydaje się, że jeśli wrócę po dwóch latach, to ten kulturysta Joshua mnie pokona. Ale to tylko nakręca mnie jeszcze bardziej do tego powrotu - nie ukrywa Fury.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: cinek11
Data: 19-05-2017 10:14:08 
Fury to niestety to już bardziej celebryta niż bokser, kojarzy mi się z jakąś gwiazdką, która nagrała jeden przebój, a chce by ją stawiano obok Stonesów czy Beatlesów..
 Autor komentarza: rondobry
Data: 19-05-2017 10:22:19 
Jego sie nie da pobic no bo jak?Na ulicy maja sie z nim bic?Niech zrobi licencje i wróci bo teraz faktyczznie jest poza zasiegiem innych :)
 Autor komentarza: Granat
Data: 19-05-2017 16:05:57 
Ech, Fury to jeden z nielicznych bokserów których można określić "insane in the brain"...
 Autor komentarza: zeitgeist
Data: 19-05-2017 16:37:26 
Fury jest najbardziej niedocenianym i hejtowanym bokserem HW i dobrze bo jego zwyciestwa bola dlugo ,on zna swoja wartosc iwie co mowi .Tyson zakonczyl balety i niedlugo bedzie wkurwial hejtero na ringu swymi zwyciestwami ,a kremem na torcie bedzie obicie Antka za rok
 Autor komentarza: Kraglez
Data: 19-05-2017 18:22:19 
Bezapelacyjny nr 1 HW. Pas The Ring, lineal champion, obłędnie przystojny, prawdziwy słitsajensowiec. Pozostałym zostają tylko paski od spodni. Mogą się nimi chwalić do czasu powrotu Króla. Króla Cyganów. Uwielbiam Cyganów.
 Autor komentarza: Adii1766
Data: 19-05-2017 18:30:08 
Nie zdziwiło by mnie zarówno zarówno zwycięstwo AJ-a jak i Furego jeśli batman z gotamcity zdejmie z siebie rdzę wraz z zbędnymi kilogramami to faktycznie może jeszcze namieszać w HW ale ciekawi mnie czy w razie kolejnego zdobycia pasów znowu się stoczy czy wygra kilka kolejnych kasowych pojedynków i odejdzie;]
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 20-05-2017 01:06:24 
to niech da szanse się pokonać zrzuci sadło odstawi koks i sterydy i wraca.
Jak myślicie jak teraz zcina wagę? Przy udziale wspomagaczy bo nikt go nie bada, tylko
tym razem szybciej przestanei brac i sie wypłucze
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.