Archiwum wiadomości z dnia: 2017-04-19

 


MAJOWY WEEKEND Z BOKSEM ZAWODOWYM NA MAZURACH

- W historii Ełku było wielu świetnych bokserów na czele z dwukrotnym medalistą Igrzysk Olimpijskich Leszkiem Błażyńskim. Mam nadzieję, że nasza gala przyczyni się do rozwoju pięściarstwa w tym regionie. Zapraszam na majowy weekend z boksem zawodowym na Mazurach - mówi Mariusz Grabowski, który z Andrzejem Gmitrukiem organizuje 6 maja galę "Budweld Boxing Night  Next Generation" w Ełku.INDONGO MUSI STOCZYĆ OBOWIĄZKOWĄ OBRONĘ

Julius Indongo (22-0, 11 KO) najpierw zaskoczył zdobywając tytuł mistrza świata kategorii junior półśredniej federacji IBF, a w minioną sobotę dołożył do tego jeszcze pas WBA. Powoli zaczęto już spekulować o kolejnej unifikacji z Terence'em Crawfordem, lecz wszystko w przedbiegach ucięły władze organizacji International Boxing Federation.
MATEUSZ MASTERNAK: TO JEST MÓJ CZAS

Mateusz Masternak (38-4, 26 KO) podczas kolejnej gali Polsat Boxing Night w gdańskiej Ergo Arenie spotka się z Ismailem Sillachem (25-3, 19 KO). Z "Masterem" porozmawialiśmy o najbliższej walce, jego przyszłości, wróciliśmy też jednak do poprzednich lat. Długa, blisko 40-minutowa i ciekawa rozmowa. Zapraszamy!


JEAN PASCAL: CENIĘ ALVAREZA, ALE NIE MA INNEJ OPCJI NIŻ WYGRANA

Jak już zapewne wiecie, 3 czerwca w Montrealu Andrzej Fonfara (29-4, 17 KO) po raz drugi zaatakuje Adonisa Stevensona (28-1, 23 KO) i należący do niego tytuł mistrza świata wagi półciężkiej federacji WBC. Tuż przed nimi między linami zameldują się Jean Pascal (31-4-1, 18 KO) oraz Eleider Alvarez (22-0, 11 KO). Zwycięzcy obu starć spotkają się w kolejnym pojedynku między sobą.