Archiwum wiadomości z dnia: 2017-04-11

 CANELO: JESTEM W STANIE ZNOKAUTOWAĆ CHAVEZA

Wielu zastanawia się, czy gabaryty Julio Cesara Chaveza Jr (50-2-1, 32 KO) nie będą problemem dla Saula Alvareza (48-1-1, 34 KO) w zaplanowanej na 6 maja konfrontacji, ale 26-letni Meksykanin zdaje się nie zaprzątać sobie tym głowy. Co więcej, "Canelo" sądzi, że dysponuje wystarczająco dużą siłą, aby przełamać swojego rodaka.


KOLEJNA KONFRONTACJA Z CYKLU MGPM 2017

Kolejna szansa na zaprezentowanie swoich umiejętności na Międzynarodowym otwartym turnieju - tym razem w cudownych Jadownikach. Cykliczne Grand Prix wrosło już w pięściarski wizerunek małopolski dając okazję kibicom do obejrzenia naprawdę dobrych pojedynków. Zgłoszenia jeszcze trwają.


MATEUSZ MASTERNAK O CZERWCOWEJ GALI PBN

Mateusz Masternak (38-4, 26 KO) pod koniec czerwca zaboksuje na kolejnej edycji Polsat Boxing Night. Wczoraj mieliśmy okazję porozmawiać o tym w Ostrowcu Świętokrzyskim. Co tam robił "Master" i jak będzie się przygotowywał do kolejnej potyczki? Zapraszamy.


MPJ 2017: NOWA DĘBA POWRACA

Zapraszamy kibiców na XXIV Mistrzostwa Polski Juniorów Przypominamy, że byliśmy tam już naszymi kamerami przy okazji Grand Prix oraz Mistrzostw Polski, które po raz drugi zagoszczą w Nowej Dębie - szczegóły i trochę wspomnień w rozwinięciu.


ORLANDO SALIDO WRÓCI NA RING 27 MAJA

Głośno jest ostatnio o z każdą walką coraz bardziej zachwycającym swoją postawą Wasylu Łomaczence, tymczasem właśnie swój powrót między liny po niemal rocznej przerwie ogłosił jedyny pogromca Ukraińca, Orlando Salido (43-13-4, 30 KO). Doświadczony Meksykanin zamelduje się w ringu 27 maja w swojej ojczyźnie.FONFARA: CHCĘ USŁYSZEĆ 'AND THE NEW...'

- Motywacja jest wielka. Gdy tylko potwierdzono nasz rewanż, na drugi dzień wstałem o szóstej rano, założyłem dres i poszedłem pobiegać - mówi Andrzej Fonfara (29-4, 17 KO), który 3 czerwca po raz drugi zaatakuje Adonisa Stevensona (28-1, 23 KO) i należący do niego pas mistrza świata wagi półciężkiej federacji WBC.