Archiwum wiadomości z dnia: 2017-04-06

 
II MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ ZIEMI NOWODWORSKIEJ

Już można zgłaszać chęć udziału w drugiej edycji Międzynarodowego Turnieju Ziemi Nowodworskiej. Zapraszamy do aplikowania w tych zawodach, tym bardziej, że zeszłoroczna inauguracja wypadła na bardzo dobrym poziomie, dając możliwość sprawdzenia się w międzynarodowej obsadzie.


CHISORA CHCIAŁBY WALKI Z WILDEREM W LAS VEGAS

Dereck Chisora (26-7, 18 KO) pod koniec 2011 roku został oszukany w starciu z Robertem Heleniusem (24-1, 15 KO). Już 27 maja w Helsinkach stanie przed szansą zrewanżowania się fińskiemu olbrzymowi. A jeśli ta sztuka mu się uda, wówczas ma nadzieję na drugą szansę zaatakowania tronu mistrza świata wagi ciężkiej federacji WBC.
GOŁOWKIN KONTUZJOWANY? WARREN TRACI CIERPLIWOŚĆ

Trwa medialna karuzela dotycząca planowanej na lato unifikacyjnej walki w kategorii średniej pomiędzy Gennadijem Gołowkinem (37-0, 33 KO) a Billym Joe Saundersem (24-0, 12 KO). Promotor tego drugiego Frank Warren właśnie poinformował, że negocjacje stanęły w martwym punkcie, gdyż Kazach zmaga się z kontuzją.
ALEKSANDER USYK: TO DLA MNIE WIELKIE POŚWIĘCENIE

- Chcę być najlepszy i każdego dnia na sali daję z siebie sto procent, bo wiem, że cały czas trzeba się rozwijać i robić postępy. Tylko w ten sposób mogę osiągnąć to, o czym marzę - mówi Aleksander Usyk (11-0, 10 KO), który w najbliższą sobotę w drugiej obronie tytułu mistrza świata kategorii junior ciężkiej federacji WBO spotka się z Michaelem Hunterem Jr (12-0, 8 KO).


GWOZDYK: JESTEM GOTOWY NA WALKĘ O TYTUŁ

W najbliższą sobotę dojdzie do wydarzenia bez precedensu na amerykańskich ringach. Podczas jednej gali w głównych walkach zaprezentuje się aż trzech ukraińskich pięściarzy. Aleksander Gwozdyk (12-0, 10 KO) jest najmniej znany z tego grona, ale zapewnia, że jego nazwisko już wkrótce również będzie na ustach wszystkich.