TRENER KLICZKI: TO BĘDZIE MOJE RUMBLE IN THE JUNGLE

Thrilla in Manila i Rumble in the Jungle w jednym - taka może być walka Anthony'ego Joshuy (18-0, 18 KO) z Władimirem Kliczką (64-4, 53 KO), twierdzi trener Ukraińca Jonathon Banks.

- Nie było mnie wtedy na świecie, więc to moja Thrilla in Manila. To też mój Rumble in the Jungle. Najwyższa góra, na jaką można się wspiąć. Mój cel to zwycięstwo - podkreśla szkoleniowiec.

Wtóruje przy tym swojemu podopiecznemu, który powtarza, że mięśnie - a tych jego rywalowi nie brakuje - nie będą grały kluczowej roli w ringu.

- Tutaj będzie chodzić o wolę zwycięstwa. Siła nie ma nic do rzeczy, obaj ją posiadają. Wszystko sprowadzi się do tego, kto bardziej będzie chciał wygrać - oznajmił.

KLICZKO: JOSHUA TO MISTRZ CROSSFITU >>>

Walka Joshua-Kliczko odbędzie się 29 kwietnia na stadionie Wembley w Londynie. Anglik położy na szali pas IBF, w stawce znajdą się także wakujące tytuły WBA Super oraz IBO w kategorii ciężkiej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 06-04-2017 13:13:17 
https://www.youtube.com/watch?v=0p7qzkydKrw
 Autor komentarza: magic19
Data: 06-04-2017 13:25:28 
Black
Będą jajca zobaczysz :) jak AJ nie będzie wiedział jak sobie poradzić z tym wystającym dyszlem starego Kliczki:) na Bóg wie jaką agresję Włada to nie liczę ale większość przeciwników AJ to chowali się za podwójną gardą a tu będzie ten wystający dyszel i zacznie się frustracja :)
 Autor komentarza: magic19
Data: 06-04-2017 13:35:47 
chowała się
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 06-04-2017 13:36:34 
Liczę że Wład wejdzie w walkę ostro właśnie z pressingiem, lewym prostym i jak widać ćwiczonym prawym nawet bezpośrednim. Jakby tak przyłożył usztywnionemu Antkowi na początku czymś solidnym mógłby zdobyć jego szacunek a to z kolei dodałoby walce rumieńców a przecież o to chodzi. Chyba każdy wolałby zobaczyć świetną wojnę niż szybki nokaut na dziadzi czy nawet w drugą stronę.
Zobaczymy.
 Autor komentarza: magic19
Data: 06-04-2017 13:44:22 
Większość tutaj myśli,że AJ będzie agresywny jak z tymi aplegerami co walczył wcześniej a ja nie jestem pewien czy ze starym Władem będzie taki odważny :) ale nie wydaje mi się.Jestem bardzo ciekaw taktyki na walkę jednego jak i drugiego.Zobaczymy oby była wojna ale to mało prawdopodobne :)
 Autor komentarza: Adih4sh
Data: 06-04-2017 14:50:46 
"https://www.youtube.com/watch?v=0p7qzkydKrw "
Forma jest, eksplosywność jakiej nie widziałem u WK, jestem ciekaw tej walki jeszcze bardziej. Zwycięstwo Ukrainca da większę zainteresowanie wagą ciężką. Wygrana Władka powykręca kiszki tym którzy spisują go na straty.
 Autor komentarza: Tharivol
Data: 06-04-2017 16:14:57 
Dla tych co stawiają na AJ przypomnę, że Władek jest perfekcjonistą w walkach z mało mobilnymi przeciwnikami - Problemem dla niego był Jennings a potem Fury z którym zasłużenie przegrał.
 Autor komentarza: kabanos
Data: 06-04-2017 17:55:47 
Ta rumble in the jungle i Kliczko który bał się ciosów Puleva i Furego więc na pewno pójdzie na wojne z Aj haha
 Autor komentarza: PitersonJ
Data: 07-04-2017 00:57:19 
A mnie się wydaje że Joshua i jego team mają świadomość, że mocną stroną/atutem AJ może się okazać szybki, taki powiedziałbym 'pewny siebie' atak, chociaż z drugiej strony Wład pewnie będzie przygotowany na taką opcję i tego też raczej mają świadomość, z trzeciej jednak strony to przygotowanie Włada może się okazać tylko teoretyczne i zostanie znokautowany i moim zdaniem ta opcja najbardziej pasuje do tej walki. Ujmę to w ten sposób: najłatwiej mi to sobie wyobrazić i stawiam, że tak będzie. Mój typ na walkę to KO na Władimirze w ok 4 - 5 rundzie, bo najmocniejszą stroną AJ jest atak i młodość, młodość wiąże się z agresją moim zdaniem, a Władimira najmocniejszą stroną wcale nie jest obrona, a również atak, ale już nie młodość i nie agresja, można jeszcze mówić o doświadczeniu, które moim jednak zdaniem nie będzie miało diametralnego znaczenia w tej walce. Chodź wcale się nie zdziwię jeśli wynik okaże się dokładnie odwrotny, nie no jednak trochę się zdziwię, ale nie tak bardzo jak się zdziwiłem kiedy nie zwałowali Fury'ego, chociaż tak logicznie rzecz ujmując to Władimir nigdy nikogo nie wyrolował na punkty (głupi ja :P) więc nie było się czemu dziwić... ... i chwała mu za to!
 Autor komentarza: PitersonJ
Data: 07-04-2017 01:00:06 
żeby ktoś nie zrozumiał źle powyższego mojego posta: mówiąc, że przygotowanie Włada może okazać się teoretyczne to nie dlatego że nie będzie się spodziewał, tylko że to co przygotuje na te jego ataki okaże się nieskuteczne
 Autor komentarza: PitersonJ
Data: 07-04-2017 01:02:48 
a nie rolował nikogo na punkty bo nie musiał i dlatego chwała mu za to, sory za trzy posty pod jednym tematem o tym samym
 Autor komentarza: PitersonJ
Data: 07-04-2017 01:08:37 
ale za te jego faule to czasami konkretna dyskwalifikacja by się nieraz należała, albo za to co odpierdolił z Povietkinem no nieee, ale można mu trochę odpuścić, bo ringowy też miał swój udział, a za sam profesjonalizm, dyscyplinę i ambicję jak również nie małe osiągnięcia sportowe szacunek się należy, nawet jeśli ktoś go nie lubi.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.