Archiwum wiadomości z dnia: 2017-03-17

 

KULIŃSKI WYPUNKTOWAŁ PODŁUCKIEGO

W pojedynku dwóch niepokonanych dotąd pięściarzy Jordan Kuliński (4-0-1, 1 KO) pokonał Piotra Podłuckiego (4-1, 2 KO). Co ciekawe w myśl wcześniejszych postanowień lepszy z tej dwójki wziął całą pulę, a gorszy... boksował za darmo.


'KLUB' - II EDYCJA PROGRAMU RZĄDOWEGO

Sport nie wtrąca się do polityki, ale warto wspomnieć, że do 21 kwietnia kluby sportowe mogą składać wnioski o dofinansowanie w ramach Programu 'KLUB'. W tym roku na ten cel Ministerstwo Sportu i Turystyki przeznaczyło rekordową kwotę 30 mln zł. Pozwoli to na dofinansowanie blisko 3 tys. klubów w całej Polsce! Prezesi, trenerzy, działacze - jest pole do popisu - informacje w rozwinięciu


MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI - WYNIKI I ZESTAWIENIA WALK

W oczekiwaniu na walki w Żyrardowie, prezentujemy wyniki walk rozpoczętych właśnie Mistrzostw Wielkopolski Kadetów i Juniorów - czyli przyszłych następców walczących na ringach seniorów i zawodowców. W narożniku młodszym kolegom sekundował wicemistrz Europy - Igor Jakubowski. Na pewno cenne wskazówki i wsparcie utytułowanego kolegi motywowało do jak najlepszych wyników. Informacje i kilka zdjęć w rozwinięciu.


ANDRZEJ FONFARA: JESZCZE KILKA DOBRYCH WALK I KONIEC

Andrzej Fonfara (29-4, 17 KO) przegrywał na punkty z Chadem Dawsonem, lecz ostro finiszował i niespełna dwa tygodnie temu zastopował byłego króla wagi półciężkiej. W podobny sposób wyrwał kiedyś wygraną nad Gabrielem Campillo. - To ważny atut dla pięściarza, który ma aspiracje na bycie mistrzem świata - mówi sam o sobie "Polski Książę".


GARDZIELIK PRZED CZASEM

Utytułowany na ringach olimpijskich Kamil Gardzielik (2-0, 1 KO) nie miał prawa mieć problemów z kimś takim jak Kasjan Inglot (0-1). A i tak kompletny nowicjusz zdołał postawić się poważniej niż moglibyśmy przypuszczać.