Archiwum wiadomości z dnia: 2017-01-06

 KRÓL NOKAUTU ZASTĄPI RZADKOSZA I SPOTKA SIĘ Z GROMADZKIM

Paweł Rumiński (2-0, 2 KO) z impetem rozpoczął zawodową karierę. Pierwszego rywala znokautował pierwszym ciosem w szóstej sekundzie. Na drugiego potrzebował niespełna pół minuty. Ale trzeci na pewno postawi mu się znacznie bardziej. Wszystko odbędzie się 4 marca w Dzierżoniowie podczas gali "BudWeld Boxing Night: Noc prawdy".PORTER: BROOK ZNOKAUTOWAŁBY KHANA

W tym roku być może dojdzie w końcu do wyczekiwanej od lat walki Amira Khana (31-4, 19 KO) z Kellem Brookiem (36-1, 25 KO). Były rywal tego ostatniego Shawn Porter (26-2-1, 16 KO) twierdzi, że taka potyczka zakończyłaby się dla Khana kolejną porażką przed czasem.


BRIGGS CHĘTNIE ZMIERZYŁBY SIĘ Z OQUENDO W ANGLII

Wczoraj informowaliśmy Was o tym, że władze federacji WBA zaprosiły obozy Shannona Briggsa (60-6-1, 53 KO) i Fresa Oquendo (37-8, 24 KO) do podjęcia negocjacji w sprawie walki o wakujący pas WBA Regular wagi ciężkiej. Wydawało się, że jedyną rozsądną lokalizacją są Stany Zjednoczone, ale opcji jest znacznie więcej.

JEDNAK NIE OTWORZONO PRÓBKI B POWIETKINA

Trwa saga z rzekomym dopingiem Aleksandra Powietkina (31-1, 23 KO). Rosjanin na przestrzeni siedmiu miesięcy dwukrotnie wpadł na wyrywkowym badaniu organizacji VADA, choć w obu przypadkach zakazane środki w jego organizmie wystąpiły w śladowych ilościach, co budziło spekulacje i linię obrony strony rosyjskiej. Teraz kolejne zamieszanie.