KAMIL SZEREMETA ZABOKSUJE Z NIEDAWNYM RYWALEM SZYMAŃSKIEGO

W połowie września Jose Antonio Villalobos (9-3-2, 5 KO) dał się poznać polskim kibicom z bardzo dobrej strony. Co prawda przegrał na kartach punktowych z Patrykiem Szymańskim, ale zapewne w każdym innym kraju na świecie to jego ręka powędrowałaby wtedy w górę. A już wkrótce znów zawita na polskiej gali.

Tym razem na tle niewygodnego, trochę chaotycznego, ale przy tym agresywnego przeciwnika, swoje umiejętności sprawdzi Kamil Szeremeta (14-0, 2 KO). Pojedynek odbędzie się 25 lutego w Szczecinie podczas wieczoru "Zimnoch vs Mollo II".

Przypomnijmy, że kilka tygodni temu Szeremeta został wyznaczony przez EBU na oficjalnego pretendenta do pasa mistrza Europy wagi średniej. Tytuł dzierży wiekowy Emanuele Felice Blandamura (26-2, 5 KO), który z pewnością byłby w zasięgu robiącego stałe postępy Polaka. Kamil w poprzednim roku zanotował dwa cenne zwycięstwa - najpierw w lutym zastopował niepokonanego wcześniej Artsioma Karpeca, by w sierpniu wypunktować dawnego championa IBF, Kassima Oumę. Żeby jednak myśleć o pasie EBU, najpierw trzeba będzie odprawić ambitnego Argentyńczyka.

Niespełna 23-letni Villalobos po walce z Szymańskim zaboksował jeszcze w listopadzie, ulegając jednak wysoko na punkty swojemu rodakowi, Alanowi Castano.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: TheKudiq
Data: 06-01-2017 08:02:11 
Dobra walka, choć wolałem rewanż z Talarkiem.
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 06-01-2017 11:00:02 
Śmiesznie by było, gdyby też przegrał. To jest en cwaniak co by wszystkich olimpijskich rozwalił, ale ał się wystartować w MP.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.