Archiwum wiadomości z dnia: 2016-11-17

 
WIDEO: WALKA FIGIEL vs BRZESKI (+91kg)

Jak wiadomo w 87. Mistrzostwach Polski Seniorów po raz pierwszy mogą startować zawodowcy. Zgłosiło się ostatecznie dwóch. W wadze super ciężkiej na sporo liczył Patryk Brzeski (NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki), uległ jednak już w pierwszej potyczce niejednogłośnie na punkty Mateuszowi Figlowi (BKS Hetman Białystok). Oto nagranie z ich zażartej walki.
WIDEO: ADAM BALSKI NOKAUTUJE ROSTKOWSKIEGO

Adam Balski (7-0, 6 KO) skończył drugą walką, będącą jednocześnie przepustką do strefy medalowej, jak na faworyta przystało. Potężny lewy sierp i dzielny Patryk Rostkowski (BKS Hetman Białystok) zakończył swój udział w turnieju. Prezentujemy Wam jednego z najciekawszych prospektów na naszym podwórku i jego efektowny nokaut!KOWALIOW-WARD. LICZY SIĘ TYLKO ODWAGA!

W najbliższą sobotę w końcu doczekamy się wspaniałego pojedynku, który wszyscy eksperci określają zgodnie jako najciekawszą walkę tego roku. Oczywiście chodzi o bitwę na szczycie wagi półciężkiej, w której naprzeciwko siebie staną rosyjski czempion WBA, IBF i WBO Siergiej Kowaliow (30-0-1, 26 KO) oraz amerykański pretendent Andre Ward (30-0, 15 KO).


TOMASZ BOHDANOWICZ PO PIERWSZEJ 'WYGRANEJ' NA MP SENIORÓW 2016

Tomasz Bohdanowicz (-91kg) - tegoroczny mistrz Polski młodzieżowców oraz tryumfator Turnieju im. Feliksa Stamma, ma już za sobą pierwsze "zwycięstwo" podczas rozgrywanych w Sokółce Mistrzostwach Polski Seniorów. Po drugiej stronie drabinki boksuje natomiast Adam Balski (7-0, 6 KO), inny z faworytów wagi ciężkiej. Z Tomkiem porozmawialiśmy więc o możliwej potyczce z Balskim finale, ale również o innych przeciwnikach. Zapraszamy.