Archiwum wiadomości z dnia: 2016-10-03

 


KOWALIOW vs WARD - KTO FAWORYTEM?

Do końca roku najciekawszym wydarzeniem w świecie boksu będzie prawdopodobnie starcie o prymat w wadze półciężkiej i być może w ogóle w świecie boksu (P4P) pomiędzy Siergiejem Kowaliowem (30-0-1, 26 KO) a Andre Wardem (30-0, 15 KO). Pojedynek odbędzie się 19 listopada na ringu w T-Mobile Arena w Las Vegas.

FURY: NIGDZIE SIĘ NIE WYBIERAM

"Haha, myśleliście, że pozbędziecie się Króla Cyganów tak łatwo? Nigdzie się nie wybieram" - Tyson Fury (25-0, 18 KO) szybko rozwiał wszelkie wątpliwości. Znów oszukał i zakpił z kibiców, bawiąc się za pomocą serwisów społecznościowych.
FURY KOŃCZY Z BOKSEM?

Tyson Fury (25-0, 18 KO) już kilka razy zakpił sobie z innych swoimi oświadczeniami na serwisach społecznościowych, tak więc należy to brać z przymrużeniem oka. Warto jednak odnotować, że właśnie... ogłosił zakończenie kariery.
SŁAWNY MISTRZ OSTRZEGA PRZED GRAFKĄ

Bartłomiej Grafka (18-22-3, 9 KO) pokonał na początku września niepokonanego dotąd Landry'ego Kore'a, ale tamtejsza federacja zabrała Polakowi zwycięstwo, uznając pojedynek za nieodbyty. Pomimo tej "przychylności" miejscowych oficjeli podopieczny Irka Butowicza powróci do Danii 15 października, mierząc się z Abdulem Khattabem (14-1, 4 KO).


MARIUSZ WACH: CZEKAM NA WIEŚCI OD WŁADZ POLSATU

- Na chłodno przyjąłem informacje o odwołaniu listopadowej gali Polsat Boxing Night w Krakowie, gdzie miałem być jednym z głównych bohaterów. Ciężko trenowałem, bo chciałem pokazać się z jak najlepszej strony, a przy okazji zmazać plamę po ostatnich słabszych startach, ale nie załamuję rąk - mówi Mariusz Wach (32-2, 17 KO).