OBÓZ BRAHMERA WYKLUCZA REWANŻ Z CLEVERLYM W WALII

Obóz Jurgena Brahmera (48-3, 35 KO) niechętnie podchodzi do pomysłu, aby walka rewanżowa z Nathanem Cleverlym (30-3, 16 KO) odbyła się na terenie nowego posiadacza regularnego tytułu WBA w wadze półciężkiej.

Brytyjczyk odebrał Niemcowi pas w minioną sobotę na gali w Neubrandenburg. Po sześciu rundach Brahmer zrezygnował z kontynuowania pojedynku z powodu kontuzji.

W kontrakcie była klauzula rewanżu, którą pokonany chce wykorzystać. Eddie Hearn, promotor Cleverly'ego, ma nadzieję zorganizować tę potyczkę w Walii, ale Kalle Sauerland, który z kolei reprezentuje Brahmera, twierdzi, że nie ma na to żadnych szans. Dodaje, że do rewanżu powinno dojść w ciągu trzech lub czterech miesięcy.

Hearn przekonuje, że druga potyczka może się zakończyć dla Brahmera dużo gorzej. - To byłaby dla Cleverly'ego łatwiejsza walka. Brahmer miał kontuzję, ale wyglądało na to, że chce już iść do domu. Cleverly by go zastopował - oznajmił.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Raelianin
Data: 03-10-2016 14:39:21 
A co teraz ekipa Niemca ma do gadania?
Clev pobił niemieckiego "mistrza" u siebie, to logiczne, że rewanż tylko na Wyspach.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 03-10-2016 16:27:28 
U nich walka poza Niemcami to zawsze jest problem. Lubię Breahmera, ale nie ma w tej chwili nc do gadania. Jak ekipa Cleva się nie zgodzi na rewanż w Niemczech, to co Wujek S zrobi, naskarży federacji ?
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 03-10-2016 16:32:22 
To logiczne, że Breahmer chciałby tę walkę mieć u siebie, ale teraz więcej do powiedzenia ma Eddie Hearn. Mam nadzieję, że Niemiec szybko wyleczy kontuzję łokcia i przystąpi do rewanżu. Ja uważam, że Breahmer mimo podeszłego wieku nadal ma duże szanse na zwycięstwo. Na pewno jest on bardziej utalentowanym pięściarzem niż Cleverly, aczkolwiek Niemiec nie słynie ani z dobrej kondycji, ani z mocnej psychiki i walka na terenie przeciwnika będzie dla niego dodatkowym wyzwaniem.
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 03-10-2016 16:32:48 
sytuacja ciekawa bo tu jest rewanz umowny i przetargu nie bedzie, wiec on ma dac rewanz. Zaproponowac termin i miejsce i kelly ćpunerland nie ma nic do powiedzenia
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.