SŁAWNY MISTRZ OSTRZEGA PRZED GRAFKĄ

Bartłomiej Grafka (18-22-3, 9 KO) pokonał na początku września niepokonanego dotąd Landry'ego Kore'a, ale tamtejsza federacja zabrała Polakowi zwycięstwo, uznając pojedynek za nieodbyty. Pomimo tej "przychylności" miejscowych oficjeli podopieczny Irka Butowicza powróci do Danii 15 października, mierząc się z Abdulem Khattabem (14-1, 4 KO).

Urodzony w Palestynie, a reprezentujący barwy Danii 23-latek jest wspierany przez samego Mikkela Kesslera (46-3, 35 KO), czterokrotnego mistrza świata kategorii super średniej. Wielki champion docenia jednak również klasę pięściarza ze Śląska.

- Abdul jest w znakomitej formie. Pracowaliśmy trochę razem, a ja podpowiadałem mu, żeby pozostawał spokojny, zrelaksowany i opanowany w swoim boksie. On wciąż się jeszcze uczy, momentami tracił za dużo energii, ale jest bardzo mocny i ma doskonałe momenty na sali treningowej. Polak będzie jednak bardzo trudnym przeciwnikiem. To niezły osiłek, który lubi iść do przodu i atakować. Szykuje się dobra walka, ale ja wierzę w Abdula - nie ukrywa Kessler.

- Grafka to silny, wytrzymały i doświadczony bokser. Prawdopodobnie to najmocniejszy i najgroźniejszy zawodnik, z jakim dotąd miałem do czynienia. Spodziewam się ostrego testu, ale to nie powinien być dla mnie problem - stwierdził sam Khattab.

Pojedynek odbędzie się na dystansie sześciu rund w limicie wagi średniej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: mark13pl
Data: 04-10-2016 02:31:46 
Przepraszam, ale czy nie szkoda baterii na nagrywanie takich walk?
 Autor komentarza: SmallBull
Data: 04-10-2016 15:51:55 
ten jego przeciwnik jak początkujący amator....nawet ciosu poprawnie nie potrafi zadać
 Autor komentarza: Furmi
Data: 04-10-2016 16:07:10 
@mark13pl - na pewno szkoda czasu na czytanie takich komentarzy...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.