Archiwum wiadomości z dnia: 2016-09-26

 


TRENER FURY'EGO: JESZCZE WRÓCI - PROMOTOR JOSHUY: STRACI PASY

- Moim zdaniem Fury zostanie pozbawiony pasów. Przecież od blisko roku nie boksował, a włodarze federacji chcą, by mistrzowie pozostawali aktywni. Zresztą obozy oficjalnych pretendentów będą wywierać na organizacjach dodatkową presję - uważa Eddie Hearn, szef stajni Matchroom i promotor między innymi Anthony'ego Joshuy (17-0, 17 KO), championa wagi ciężkiej według IBF.


WIDEO: TREY LIPPE MORRISON DEMOLUJE LATIMORE'A

Informowaliśmy już Was w miniony weekend o efektownym zwycięstwie Treya Lippe Morrisona (12-0, 12 KO) nad niepokonanym dotąd Edem Latimorem (13-1, 7 KO). Był to zarazem debiut telewizyjny syna legendarnego "Duke'a". Teraz stacja Showtime prezentujemy skrót tej i tak krótkiej walki. Czy syn dorówna osiągnięciom sławnego ojca? Boksersko jeszcze sporo nauki przed nim, ale widać siłę ciosu odziedziczył po tacie.
KRZYSZTOF KOSELA PO ZASTOPOWANIU KALNARSA

Krzysztof Kosela (8-0, 7 KO) wyrasta powoli na jednego z ciekawszych pięściarzy wagi ciężkiej na naszym podwórku. W minioną sobotę już w pierwszej rundzie odprawił doświadczonego Edgarsa Kalnarsa (27-38-1, 18 KO). Oto co powiedział tuż po zejściu z ringu.