CHOCOLATITO: ZA MAŁE PIENIĄDZE ZA WALKĘ Z INOUE

Roman Gonzalez (46-0, 38 KO), według części ekspertów najlepszy obecnie pięściarz na świecie bez podziału na kategorie wagowe, zdradził, że otrzymał już propozycję hitowej walki z Naoyą Inoue (11-0, 9 KO). Była jednak ona daleka od satysfakcjonującej.

- Więcej pieniędzy byłoby w rewanżu z Cuadrasem. Nie wiem, czy HBO interesowałaby walka z Inoue w Stanach Zjednoczonych. Otrzymałem ofertę, żeby z nim boksować, ale za małą stawkę. To mi nie odpowiada. Pieniądze stanowią w tej sytuacji główny problem. Wszystko zależy od HBO - mówi mistrz WBC w wadze super muszej.

Inoue posiada pas WBO w tej samej dywizji. Pomimo młodego wieku (23 l.) ma już na koncie sześć walk o mistrzostwo świata i tytuły w dwóch kategoriach wagowych. Jak dotąd jeszcze nigdy nie boksował poza Japonią.

Gonzalez, który 10 września pokonał na punkty Carlosa Cuadrasa po dwunastu efektownych i zaciętych rundach, kolejną walkę stoczy już w przyszłym roku.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Krusher
Data: 26-09-2016 12:52:25 
Szkoda, walka z Inoue jedna z najlepszych do zrobienia w boksie...
 Autor komentarza: samqualis
Data: 26-09-2016 16:57:43 
predzej czy pozniej do tej walki i tak dojdzie jezeli obaj dalej beda wygrywac
 Autor komentarza: LennoxLewisLion
Data: 27-09-2016 09:41:00 
Znowu ta kasa...:-)
Wydaje mi się, że jednak powalczą wszyscy ze wszystkimi..., czyli najlepsi z najlepszymi...tylko dogadać się z tą kasą i będzie GIT Majonez...:-)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.